Polki.pl

Kwiaciarnia Stargard Retro

Kwiaciarnia Stargard  Retro
Oceny (3)
5,00
Opis działalności
Kwiaciarnia Stargard Retro

 

Kwiaciarnia Retro w Stargardzie Szczecińskim to miejsce, gdzie pasja tworzenia rzeczy niepowtarzalnych, połączona ze znajomością najnowszych trendów florystycznych, pozwala tworzyć dla Państwa ekskluzywną florystykę. Wciąż poszerzając zakres naszej działalności i dbając o ciągły rozwój, szybko i profesjonalnie realizujemy powierzone nam zamówienia.

Wykonujemy: – ślubne bukiety, wiązanki i bukieciki do butonierek;– bukiety i wiązanki okolicznościowe (m.in. imieninowe, urodzinowe);– kompozycje kwiatowe do domu i miejsca pracy;– ikebany i stroiki (m.in. adwentowe, bożonarodzeniowe, wielkanocne);– dekorowanie samochodów;– dekorowanie kościołów;– dekorowanie sal (m.in. sal weselnych);– dekorowanie witryn sklepowych;– komunijne bukiety, wiązanki i wianki oraz stroiki do włosów lub ręki;– wieńce pogrzebowe;– bukiety i wiązanki kondolencyjne;– dekoracje natrumienne i naurnowe. 

Zajmujemy się oprawą florystyczną i dekoracyjną: – uroczystości ślubnych, komunijnych itp.;– pomieszczeń biurowych i sklepowych;– bankietów i konferencji. 

Sprzedajemy: – kwiaty żywe, kwiaty rabatowe, kwiaty  sztuczne, inne rośliny doniczkowe, donice ceramiczne;– wazony ceramiczne i szklane;– osłonki metalowe do kwiatów;– ceramikę ozdobną;– metaloplastykę;– świeczniki;– latarnie ozdobne;– szkło dekoracyjne;– inne materiały dekoracyjne;– kosze wiklinowe;– artykuły ogrodnicze;– akcesoria kwiaciarskie;– upominki i prezenty;– kartki okolicznościowe.

Kwiaty z dostawą:

Oferujemy serwis florystyczny w postaci poczty, dzięki któremu mogą Państwo obdarować danego adresata po przez naszą kwiaciarnię. Bukiety lub inne dzieła kwiatowe dostarczamy wedle Państwa uwag, w wyznaczonym  terminie pod wskazany adres na terenie Stargardu Szczecińskiego.

21 lis 2011
...Sylwia...
Ocena   / rewelacyjne
Wspaniala kwiaciarnia, swietna obsluga, zamawialam kwiaty z Wloch w niedziele wieczorem i wszystko zostalo zorganizowane i dostarczone zgodnie z zamowieniem, moja mama jest wniebowzieta, kwiaty sa piekne i swieze, Pani ktora je dostarczyla bardzo mila i uprzejma....szczerze polecam te...
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Kwiaciarnia Retro to miejsce gdzie pasja tworzenia rzeczy niepowtarzalnych połączona ze znajomością najnowszych trendów florystycznych pozwala tworzyć dla Państwa ekskluzywną florystykę. W naszej ofercie znajdą Państwo niepowtarzalne bukiety i oryginalne kompozycje kwiatowe.W bogatej ofercie kwiaciarni znajdują się wyjątkowe kwiaty, a także prezenty i upominki, które są dodatkami do przesyłek kwiatowych. Zapraszamy serdecznie do naszej kwiaciarni.

Kwiaciarnia Stargard  Retro Kwiaciarnia Stargard  Retro Kwiaciarnia Stargard  Retro Kwiaciarnia Stargard  Retro
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Kwiaciarn...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
PHU Stylek Iwona Rzońca
Makijaż, wizaż i stylizacja to moja pasja i życiowe spełnienie....
Region: mazowieckie (Radom)
Kategoria: Wizażyści
Agencja Artystyczna BrevenAgencja Artystyczna Breven
video filmowanie , fotografia ślubna , zespół muzyczny...
Region: lubelskie (Lublin)
Kategoria: Ślub, wesele
Animed. Gabinet Rehabilitayjno-Relaksacyjny.
masaż, fizjoterapeuta, masaż Lubliniec, masaż kamieniami...
Region: śląskie (Lubliniec)
Kategoria: Fizjoterapeuta
Masaż SPA Łódź - SuperVitalMasaż SPA Łódź - SuperVital
Zapraszamy do miejsca, w którym możesz się nie tylko...
Region: łódzkie (Łódź)
Kategoria: Salony SPA