Polki.pl

KWIACIARNIA POD MUFLONAMI PHU MARZENA II WAŁBRZYCH

KWIACIARNIA POD MUFLONAMI PHU MARZENA II WAŁBRZYCH
Oceny (3)
5,00
Opis działalności
KWIACIARNIA POD MUFLONAMI PHU MARZENA II WAŁBRZYCH

 • --Pragniesz pięknego, oryginalnego bukietu, wiązanki, koszy pełnych kwiatów na biesiadne stoły, chcesz udekorować samochód do ślubu ? Masz inne potrzeby z zakresu florystyki funeralnej ?
 • --Dobrze trafiłeś. Zajrzyj do nas-zadzwoń-zamów-skorzystaj z naszych doświadczeń-Kwiaciarnia Pod Muflonami w Wałbrzychu zdobywa je na rynku florystycznym od roku 2000.Zachwyciliśmy wielu-oczaruj i Ty Bliskich sercu lub swoich Gości.
 • --Chcesz podarować piękną, barwną o niepowtarzalnym wyglądzie kompozycją kwiatową ? Chcesz mieć udział w jej tworzeniu ?
 • --Marzysz by usłyszeć TAK od swojej WYBRANKI ? Szukasz kwiatów o gwarantowanej świeżości w niskiej cenie ?
 • --Wstępując na nową drogę życia chcesz RODZICOM wyrazić wdzięczność za trud włożony w Twoje  wychowanie ?
 •  TA propozycja jest właśnie dla Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy wg Twojego pomysłu i najlepszych europejskich trendów piękną, barwną kompozycję .Zamów u nas a wywołasz uśmiech radości u TEJ OSOBY a i oszczędzisz kasę-my nie płacimy za dzierżawę i możemy sprzedawać taniej.
 • --Nie chcesz płacić za dostawę ? Bingo ! Zapewniamy gratisowy dowóz na wskazany adres i godzinę.
 • --Gwarantujemy świeżość kwiatów i niskie ceny naszych produktów. Polecamy kwiaty na każdą okazję.Realizujemy zamówienia telefoniczne i internetowe w ciągu 4 godzin po weryfikacji wplaty na  konto kwiaciarni Pod Muflonami w Wałbrzychu uzgodnionej opłaty. Nr konta podajemy zainteresowanym telefonicznie.

 • --Zapraszamy do Kwiaciarni Pod Muflonami w Wałbrzychu,ul.Broniewskiego 35 .Zajrzyj do nas-zadzwoń-skorzystaj z okazji-zamów.Zachęcamy serdecznie.

17 mar 2012
podmuflonamipodmuflonami
Ocena   / rewelacyjne
Zrobili mi śliczna wiazanke,bukieciki dla druhen i dwa kosze na stoły.Dziekuje.Podobały sie.Baska
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Pragniesz pięknego, oryginalnego bukietu, wiązanki, koszy pełnych kwiatów na biesiadne stoły ? Potrzebujesz  wieńca,chcesz udekorować samochód do ślubu?  Dobrze trafiłeś. Przyjdż-zadzwoń-zamów-skorzystaj z naszych doświadczeń-Kwiaciarnia Pod Muflonami w Wałbrzychu zdobywa je na rynku florystycznym od roku 2000.Kompozycjami kwiatowymi zachwyciliśmy Prezydentów kilku miast-oczaruj i Ty swoich Gości. --Chcesz podarować piękną, barwną o niepowtarzalnym wyglądzie kompozycją kwiatową ? Chcesz mieć udział w jej tworzeniu ? Szukasz kwiatów o gwarantowanej świeżości w niskiej cenie ? Marzysz by usłyszeć tak od swojej Wybranki ? Nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy wg Twojego pomysłu i najlepszych europejskich trendów piękną, barwną kompozycję . Zamów u nas a wywołasz uśmiech radości u TEJ OSOBY a także oszczędzisz kasę-my nie płacimy za dzierżawę i możemy sprzedawać taniej. --Nie chcesz płacić za dostawę ? Bingo ! Zapewniamy gratisowy dowóz na wskazany adres i czas. Rozsądne ceny dowóz zamówień powyżej  75 PLN gratis.

KWIACIARNIA POD MUFLONAMI PHU MARZENA II WAŁBRZYCH KWIACIARNIA POD MUFLONAMI PHU MARZENA II WAŁBRZYCH KWIACIARNIA POD MUFLONAMI PHU MARZENA II WAŁBRZYCH KWIACIARNIA POD MUFLONAMI PHU MARZENA II WAŁBRZYCH
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
KWIACIARN...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM