Polki.pl

Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura

Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura
Opis działalności
Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura

Kurs Rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący na studia i kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Architektura Wnętrz, Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego.

Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci  z doświadczeniem branżowym i pedagogicznym, posiadający również uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń i liczne artykuły publikowane w znanych magazynach naukowych i projektowych, a także dorobek branżowy w wykonanych projektach architektoniczno-budowlanych, czy też ilustracjach architektonicznych do książek o tematyce naukowej i edukacyjnej. Program nauczania przygotowany przez Elipsę pobudza zainteresowanie architekturą, wzornictwem i projektowaniem. Materiały są oparte o zagadnienia występujące na egzaminach, jak również wzbogacone o doświadczenia własne w zakresie projektowania architektonicznego.

Prowadzimy kursy: 3 - letni, 2- letni, roczny oraz intensywny, plenerowy przedegzaminacyjny i kurs wakacyjny. Staramy się od lat aby nasza oferta była dla Państwa przejrzysta i czytelna. Zajęcia prowadzone są w spokojnej atmosferze na dobrze doświetlonej sali. Tematy rysunkowe poprzedzone jasnym wstępem z prelekcją lub wykładem. Do większości zagadnień przygotowujemy pomoce, których podstawą jest wiedza własna zdobyta podczas kilkuletniej pracy zawodowej, a także podstawy rysunku wymagane na uczelniach wyższych. Nauka na kursie jest ukierunkowana tak, aby symulować w możliwy sposób przebieg egzaminu, jest to istotny aspekt nauczania. Kurs rysunku Elipsa w Krakowie, chętnie dzieli się wiedzą przekazywaną licealistom, studentom oraz zainteresowanym nauczeniem się rysunku w celach hobbistycznych, czy też zawodowych. 

Większość kursantów to osoby polecane przez uczniów, będących często już studentami. 

 

Nasi uczniowie dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu osiągają wysokie rezultaty w krótkim czasie.

 

 

 

Jako pierwsi uruchomiliśmy możliwość pobierania materiałów poprzez logowanie ucznia, dzięki czemu nasi kursanci mają stały dostęp do tematów kursu rysunku - on line. Zapraszamy też do obejrzenia galerii prac rysunkowych naszych podopiecznych, reprezentującej wysoki poziom nauczania przekazywany przez doświadczonych prowadzących. 

Zajęcia, lekcje, nauka rysunku Kraków.

 

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 Rysunki Uczniów Kursu Elipsa 
 Rysunki Uczniów Kursu Elipsa 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
Kurs...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Avanti zespół muzycznyAvanti zespół muzyczny
Zespół muzyczny na wesele z lubelskiego , zespoły weselne...
Region: lubelskie (Zamość)
Kategoria: Zespoły muzyczne
ASTONASTON
Zespół ASTON proponuje Państwu profesjonalną oprawę oraz...
Region: lubelskie (Lublin)
Kategoria: Zespoły muzyczne
dj Koczis bankiety, studniówki, imprezy, wesela
Profesjonalna oprawa muzyczna imprez; wesela, przyjęcia, bankiety,...
Region: lubelskie (Zamość)
Kategoria: Zespoły muzyczne
Zespół Muzyczny HADiMM
Zespół Muzyczny HADiMM zaprasza do skorzystania ze swoich usług!
Region: lubelskie (Dorohusk)
Kategoria: Zespoły muzyczne