Polki.pl

Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura

Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura
Opis działalności
Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura

Kurs Rysunku odręcznego, architektonicznego przygotowujący na studia i kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Architektura Wnętrz, Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego.

Zajęcia prowadzą czynni zawodowo architekci  z doświadczeniem branżowym i pedagogicznym, posiadający również uprawnienia budowlane do projektowania architektonicznego bez ograniczeń i liczne artykuły publikowane w znanych magazynach naukowych i projektowych, a także dorobek branżowy w wykonanych projektach architektoniczno-budowlanych, czy też ilustracjach architektonicznych do książek o tematyce naukowej i edukacyjnej. Program nauczania przygotowany przez Elipsę pobudza zainteresowanie architekturą, wzornictwem i projektowaniem. Materiały są oparte o zagadnienia występujące na egzaminach, jak również wzbogacone o doświadczenia własne w zakresie projektowania architektonicznego.

Prowadzimy kursy: 3 - letni, 2- letni, roczny oraz intensywny, plenerowy przedegzaminacyjny i kurs wakacyjny. Staramy się od lat aby nasza oferta była dla Państwa przejrzysta i czytelna. Zajęcia prowadzone są w spokojnej atmosferze na dobrze doświetlonej sali. Tematy rysunkowe poprzedzone jasnym wstępem z prelekcją lub wykładem. Do większości zagadnień przygotowujemy pomoce, których podstawą jest wiedza własna zdobyta podczas kilkuletniej pracy zawodowej, a także podstawy rysunku wymagane na uczelniach wyższych. Nauka na kursie jest ukierunkowana tak, aby symulować w możliwy sposób przebieg egzaminu, jest to istotny aspekt nauczania. Kurs rysunku Elipsa w Krakowie, chętnie dzieli się wiedzą przekazywaną licealistom, studentom oraz zainteresowanym nauczeniem się rysunku w celach hobbistycznych, czy też zawodowych. 

Większość kursantów to osoby polecane przez uczniów, będących często już studentami. 

 

Nasi uczniowie dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu osiągają wysokie rezultaty w krótkim czasie.

 

 

 

Jako pierwsi uruchomiliśmy możliwość pobierania materiałów poprzez logowanie ucznia, dzięki czemu nasi kursanci mają stały dostęp do tematów kursu rysunku - on line. Zapraszamy też do obejrzenia galerii prac rysunkowych naszych podopiecznych, reprezentującej wysoki poziom nauczania przekazywany przez doświadczonych prowadzących. 

Zajęcia, lekcje, nauka rysunku Kraków.

 

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura Kurs Rysunku Kraków - Elipsa - Rysunek Architektura
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 Rysunki Uczniów Kursu Elipsa 
 Rysunki Uczniów Kursu Elipsa 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
Kurs...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
STUDIO URODY,,ART-KOSMETIC,,
makijaz okolicznosciowy,slubny,doczepianie,przedluzanie wlosow...
Region: mazowieckie (Płock)
Kategoria: Salony urody
Studio foto-video maj
Fimowanie w Full HD, fotografia ślubna, reportaże ślune,
Region: mazowieckie (Ciechanów)
Kategoria: Wideofilmowanie
WARDARTWARDART
profesjonalne dekoracje świetlno-materiałowe sal weselnych i...
Kategoria: Dekoracje ślubne
DOMINOMIX Wojciech Szulc
W sklepie z zabawkami wolno odkryć zabawki dla najmłodszych...
Region: zachodniopomorskie (Szczecin)
Kategoria: Pozostałe...