Polki.pl

Kuligi/jazda konna/noclegi- Wieżyca-Kolano

Kuligi/jazda konna/noclegi-  Wieżyca-Kolano
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Kuligi/jazda konna/noclegi- Wieżyca-Kolano

JazdaKonna                                                                                                                                                                                  Nauka jazdy konnej w terenie jak i na ujeżdżalni prowadzona jest przez wykwalifikowanego instruktora jazdy konnej. Każde zajęcia dostosowane są do indywidualnych umiejętności, wymagań i potrzeb jeźdźca, są przygotowaniem do prawidłowej, bezpiecznej jazdy.    Dodatkowym i zresztą największym urozmaiceniem jazdy konnej jest możliwość zwiedzania i podziwiania przy tym unikalnych terenów Zapierające dech w piersiach widoki kilometrami ciągną się przez jeziora, pagórki, łąki i lasy.   Do dyspozycji gości mamy w pełni wyposażoną siodlarnię. Każdy, kto nie posiada własnego ubioru do jazdy konnej ( toczek, chapsy, rękawiczki) może go bezpłatnie wypożyczyć na czas jazdy.

Kuligi                                                                                                                                                                            Gdy tylko spadnie śnieg serdecznie zapraszamy na kuligi! Posiadamy 8 zaprzęgów, mogących przewieść jednorazowo do 150 osób. Każdy zaprzęg składa się z dużych sań ciągniętych przez 2 konie mogących pomieścić 6 osób. Do nich doczepiane zostają mniejsze sanki (2-3 osobowe). U podnóży Góry Wieżyca, w Szymbarku, gdzie wiodą trasy kuligowe, opady śniegu są najobfitsze na Kaszubach!!! To niezapomniana i pełna atrakcji wycieczka przez zaśnieżony i pełen ślicznych zakątków las, której miejscem docelowym staje się leśna polana, na której rozpala się ognisko. Na życzenie gości przygrywać może kapela kaszubska. Mocnych wrażeń zapewniają kuligi, tzw. nocne (od 16h), którym całego uroku dodaje blask palonych pochodni. Taka wyprawa trwa mniej więcej 2 godziny, z możliwością przedłużenia.

 Pokoje gościnne                                                                                                                                            Oferujemy pięć nowych pokoi 2,3 i 4 osobowych, wyposażonych w łazienkę z kabiną natryskową oraz TV. Wszystkie urządzone w najwyższym standardzie, z widokiem na jezioro. Do dyspozycji gości sala biesiadna z kominkiem i aneksem kuchennym. Istnieje rówineż możliwość wykupienia posiłków. Sala biesiadna z kominkiem Organizujemy imprezy okolicznościowe do 45 osób. Dysponujemy kuchnią z piecem chlebowym opalanym drewnem i wędzarnią , w których przygotowane są tradycyjne i regionalne specjały kaszubskie i nie tylko.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Kuligi/jazda konna/noclegi-  Wieżyca-Kolano Kuligi/jazda konna/noclegi-  Wieżyca-Kolano Kuligi/jazda konna/noclegi-  Wieżyca-Kolano
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Kuligi/ja...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Różany DworekRóżany Dworek
Różany Dworek to urocza restauracja położona 10km...
Region: wielkopolskie (Wysogotowo)
Kategoria: Restauracje
Super-opiekunka.plSuper-opiekunka.pl
Jesteśmy firmą doradztwa personalnego, ekspertem w zakresie...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Pozostałe...
wideofilmowanie starogard gdański, Tczew, Kamerzystawideofilmowanie starogard gdański, Tczew, Kamerzysta
wideofilmowanie Angel Starogard Gdański i Okolice. Indywidualne...
Region: pomorskie (Starogard Gdański)
Kategoria: Wideofilmowanie
F.U.R. REHABF.U.R. REHAB
Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów z...
Region: podkarpackie (Rzeszów)
Kategoria: Salony masażu