Polki.pl

Kristin - producent dodatków ślubnych i kapeluszy

Kristin - producent dodatków ślubnych i kapeluszy
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Kristin - producent dodatków ślubnych i kapeluszy

Kristin to jedna z niewielu firm projektujących dodatki ślubne dla kobiet, takie jak: przypinki, stroiki czy kwiaty do sukien i jedna z nielicznych produkująca od lat kapelusze ślubne. Wzornictwo oparte na własnych pomysłach i ciągłe ulepszanie ozdób pozwoliły zdobyć zaufanie wielu zadowolonych klientek. Praca nad nowymi produktami i zachowanie ich jakości przy ręcznej pracy nad każdym z nich procentują pojawianiem się coraz ciekawszych modeli dodatków do włosów i sukien. Projektując dodatki ślubne dla Pań firma Kristin stara się wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientek i optymalizować wiele produktów na ich potrzeby, tak aby były w pełni usatysfakcjonowane i czuły się komfortowo.

W naszym kraju coraz więcej kobiet poszukuje modnych dodatków do sukien i oryginalnych nakryć głowy. Niekiedy tylko ręcznie wykonana ozdoba, której rozmiar i kształt dopasujemy do detali stroju Panny Młodej w pełni zmienia efekt końcowy stroju ślubnego. Dlatego warto szukać indywidualnych rozwiązań, które przynoszą oryginalne i niepowtarzalne wzornictwo. Właśnie to firma Kristin stara się zapewnić swoim klientkom.

Bez wątpienia kapelusze ślubne są jednym ze sposobów na upiększenie wizerunku Panny młodej w dniu ślubu. Z roku na rok potrzeby i wymagania kobiet odnośnie oryginalnych ozdób ślubnych rosną a z uwagi na mnogość w wyborze sukien, dodatkami ślubnymi chcą one wyróżnić się na tle innych. Te które decydują się na kapelusze, wiedzą jak przykuć uwagę gości. Już dziś warto pomyśleć nad oryginalnym ubiorem, skorzystać z doradztwa salonu i śledzić nadchodzące trendy w modzie ślubnej. Przemyślany zakup i wybór ozdób, z którymi Panna Młoda czuje się dobrze, pozwoli jej zachować pewność siebie. Zapraszamy na naszą stronę.

 

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Galeria zdjęć prezentuje wiele popularnych ozdób ślubnych które cieszą sie zainteresowaniem.

Kristin - producent dodatków ślubnych i kapeluszy Kristin - producent dodatków ślubnych i kapeluszy Kristin - producent dodatków ślubnych i kapeluszy Kristin - producent dodatków ślubnych i kapeluszy
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Kristin -...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Wybrane oferty
WGN Nieruchomości OleckoWGN Nieruchomości Olecko
Biuro Nieruchomości WGN w Olecku działa od 2005 roku. WGN –...
Region: warmińsko-mazurskie (Olecko)
Kategoria: Biuro nieruchomości