Polki.pl

Kreatywna Fotografia Ślubna

Kreatywna Fotografia Ślubna
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Kreatywna Fotografia Ślubna

Szanowni PaństwoDzień ślubu bez wątpienia jest jednym z najważniejszych dni w życiu, dlatego zawierając związek małżeński pragniemy, aby te chwile pozostały w naszej pamięci jak najdłużej. Niestety, z biegiem czasu wspomnienia bledną. Aby uchwycić i zachować magię chwili na zawsze.proponuję Państwu fotoreportaż ślubny obejmujący:przygotowania do ślubuceremonię ślubną lub USCwesele, poprawinyplenerMój styl pracy charakteryzuje się przede wszystkim uważną obserwacją. Staram  się  jak najlepiej oddać moment ukazać wszystkie emocje.O wszelkich szczegółach współpracy chętnie porozmawiam z Wami podczas niezobowiązującej rozmowy, w trakcie której pokażę swoje prace. Ze swojej strony zapewniam miłą atmosferę podczas realizacji zdjęć, najwyższą jakość fotografii oraz profesjonalna obróbkę komputerową. Posiadam uprawnienia do wykonywania zdjęć w Kościele wydane przez Kurię Diecezjalną w Łodzi.         Ponadto oferuję:

klasyczne skórzane albumy na zdjęcia
fotoksiążki zaprojektowane specjalnie dla Was
albumy dla rodziców
odbitki w dowolnym formacie
prezentację multimedialną fullHD
galerię internetową w domenie www.wspolna-droga.pl
dojazd do 50 kilometrów w cenie usługiPlener ślubny realizuje zazwyczaj w dniu inny niż ślub, istnieje możliwość wykonania pleneru za granicą (np. w takich miastach jak Paryż, Rzym, Praga, Wenecja lub w bardziej egzotycznych miejscach).
Głównie pracuję na terenie województwa łódzkiego tj. Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Łódź, lecz nie ograniczam się do jednego miejsca, pracuję w całej Polsce, ciągle się ucząc i zdobywając doświadczenie.Ostateczny koszt ustalony zostaje po sprecyzowaniu indywidualnych oczekiwań i życzeń klienta.Aby otrzymać szczegółową ofertę skontaktuj się już teraz poprzez formularz kontaktowy, stronę internetową www.wspolna-droga.pl lub zadzwoń pod numer telefonu 602 239 805

 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Kreatywna...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
JES-DEKORACJE
DEKORACJE-WYKONAMY,WYPOŻYCZYMY,DORADZIMY. OPRAWA MUZYCZNA W CZASIE...
Kategoria: Dekoracje ślubne
Zespół muzyczny BASZespół muzyczny BAS
Jesteśmy trzy osobowym rodzinnym zespołem muzycznym,...
Region: kujawsko-pomorskie (Nakło nad Notecią)
Kategoria: Zespoły muzyczne
automuzeumautomuzeum
Zabytkową limuzyną na romantyczny ślub. Nasze przedwojenne auta...
Kategoria: Wynajem samochodów
Fotografia Ślubna  - Eliza SikorskaFotografia Ślubna - Eliza Sikorska
Zapraszam na moją stronę www. Niech zdjęcia przemówią ;)
Kategoria: Fotografia