Polki.pl

Kosmetyczny Instytut Madeleine

Kosmetyczny Instytut Madeleine
Oceny (10)
4,60
Opis działalności
Kosmetyczny Instytut Madeleine

Zajmujemy się zabiegami z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, fizjoterapii, odnowy biologicznej.

W swojej ofercie mamy bardzo szeroki zakres usług: od zabiegów na twarz, po głęboko relaksujące rytuały SPA na ciało, egzotyczne i lecznicze masaże, a także drenaże limfatyczne połączone z Kinesiology Tapingiem, dodatkowo oferujemy naszym klientom zabiegi ujędrniające i antycellulitowe (endermologia, bańka chińska), makijaż, makijaż permanentny, depilację laserową oraz wiele wiele innych.

Raz w tygodniu oferujemy naszym klientom możliwość skonsultowania się z Lekarzem Medycyny Estetycznej w sprawie poprawienia wyglądu, wygładzenia zmarszczek, usunięcia przebarwień itp.

Tym co nas wyróżnia jest szczególna dbałość o komfort klientów, przywiązujemy wagę do szczegółów tj. relaksacyjna muzyka, przyjemne aromaty, nastrojowe światło świec, tak aby wizyta w naszym Instytucie była prawdziwym rytuałem nie tylko dla ciała, ale także dla zmysłów i duszy :).

Szczególnie zależy nam  na bezpieczeństwie, w związku z czym, do ryzykownych zabiegów używamy tylko wysterylizowanych narzędzi oraz produktów jednorazowych tj. kompresówki do twarzy, pilniki,kopytka do manicure, grzybki do pedicure, jednorazowa bielizna do zabiegów na ciało itp. 

Dobór personelu także nie pozostaje przypadkowy, aby zachować najwyższy standard współpracujemy tylko z odpowiednio wykształconymi, przeszkolonymi profesjonalistami, a wszystkie zabiegi wykonywane są według ściśle określonych w protokołach standardów.

Aby zapewnić naszym klientom pełen komfort, zabiegi wykonywane są w kameralnych, osobnych gabinetach, niedostępnych dla ciekawskich oczu.

Dzięki temu wszystkiemu nasi goście mogą poczuć się wyjątkowo, jednocześnie mając gwarancję pełnego profesjonalizmu i bezpieczeństwa. 

Serdecznie zapraszamy :)

 

 

10 lip 2015
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Ja również chodzę regularnie.Peeling kawitacyjny trwa dwa razy dłużej niż w innych gabinetach,a masaż twarzy,to po prostu odjazd ;-). Naprawdę warto spróbować.
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Kosmetyczny Instytut Madeleine Kosmetyczny Instytut Madeleine Kosmetyczny Instytut Madeleine Kosmetyczny Instytut Madeleine
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Kosmetycz...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Wybrane oferty
Marta Sędłak Fotografia ŚlubnaMarta Sędłak Fotografia Ślubna
W mojej ofercie znajdziecie Państwo fotografię ślubną i...
Region: lubelskie (Lublin)
Kategoria: Fotografia
Odnova Studio Kształtowania SylwetkiOdnova Studio Kształtowania Sylwetki
Oferujemy nowy i przyjemny sposób na kształtowanie sylwetki oraz...
Region: podlaskie (Białystok)
Kategoria: Fitness
Studio Dekoracji GAJStudio Dekoracji GAJ
Projektowanie i realizacja dekoracji to dla nas nie tylko praca,...
Kategoria: Dekoracje ślubne
MPSOLAARMPSOLAAR
Solarium & TIPSY Floris 8 (1p.nad biurem tłumaczeń )
Region: małopolskie (Bochnia)
Kategoria: Solarium