Polki.pl

Konsultant Ślubny Justyna Górka

Konsultant Ślubny Justyna Górka
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Konsultant Ślubny Justyna Górka

Zajmujemy się kompleksową organizacją ślubu i wesela. Naszym celem jest spełnienie marzeń ślubnych Państwa Młodych, nawet tych najbardziej zaskakujących... Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Możecie spełnić swoje marzenia nie obciążając siebie żmudnym czasem przygotowań...

Chcemy poznać Wasze wyobrażenie tego najważniejszego dla Was dnia poprzez poznanie Was samych, Waszych zainteresowań, pasji, kolorów... dopasujemy nasze propozycje do Waszych indywidualnych potrzeb. Możemy rozpocząć i poprowadzić działania organizacyjne na każdym etapie przygotowań do ślubu i wesela. Jesteśmy w stanie stać się dla Was pogotowiem ślubnym kiedy czas nagli a nic nie jest przygotowane.

Nasza oferta obejmuje kompleksową organizację ślubu i wesela, ale możemy zająć się tylko wybraną częścią przygotowań np. tylko dekoracją ceremonii ślubnej, sali weselnej lub tylko koordynacją dnia ślubu i wesela... decyzja należy do Was. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie również organizację zaręczyn, wieczoru kawalerskiego, czy panieńskiego, jak również kurs tańca i organizację podróży poślubnej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!!

www.piaskowapomarancza.pl

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Wykonujemy dekoracje ślubne kościoła, sali weselnej, samochodu, zajmujemy się całą florystyką dekoracji, wynajmujemy pokrowce na krzesła i inne akcesoria dekoracyjne.

Konsultant Ślubny Justyna Górka Konsultant Ślubny Justyna Górka Konsultant Ślubny Justyna Górka Konsultant Ślubny Justyna Górka
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Konsultan...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM