Polki.pl

Komis sukien ślubnych "Splendor"

Komis sukien ślubnych "Splendor"
Oceny (2)
2,00
Opis działalności
Komis sukien ślubnych "Splendor"

 

O firmie

 

SPLENDOR – salon i komis.

Atelier Splendor powstało jako alternatywa dla mało nowoczesnych salonów sukien ślubnych, niedostosowanych do trybu życia współczesnych kobiet. Oferujemy zakupy w intymnej i komfortowej atmosferze pod okiem wykwalifikowanego stylisty, bez kolejek, pośpiechu, limitów mierzonych sukien i gapiów spoglądających w witryny – “SPLENDOR” mieści się na pierwszym piętrze budynku w osiedlu strzeżonym. Nikt niepowołany nie będzie przeszkadzał w Twojej przymiarce. Tylko Ty, suknie, stylistka i duża komfortowa przymierzalnia. Prowadzenie zapisów na wizyty w naszym atelier pozwala dopasować czas indywidualnie dla każdej klientki. Oferujemy przyjazną, ciepłą domową atmosferę. Prowadzimy wypożyczalnię, sprzedaż gotowych modeli, realizujemy indywidualne zamówienia oraz oferujemy naszym klientkom możliwość wstawienia sukni w komis. Mamy elastyczne godziny pracy, bez względu na to w jakich godzinach pracujesz, znajdziemy dla Ciebie czas. W Splendorze staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientek, w związku z tym mamy szeroki wybór rozmiarów – suknie ślubne zarówno dla pań bardzo szczupłych i drobnych jak i dla pań puszystych. W naszym atelier istnieje także możliwość zamawiania kreacji wieczorowych i wizytowych. Inwestujemy w nowoczesny design i dbamy o to, aby tworzone przez nas modele były w najlepszym guście i wykonane w perfekcyjny sposób. Duży asortyment dodatków pozwala zaś na skompletowanie wszystkich elementów stroju w jednym miejscu, bez marnowania Twojego cennego czasu.

W roku 2011 wprowadzamy kolekcję Royal Splendor

Suknie ślubne w jej ujęciu są proste, wygodne i skromne. Strój Panny Młodej być z założenia elegancki, ale nie bogaty, przykuwać uwagę jednym wysmakowanym akcentem. Nasze motto to : “Tradycja, Skromność, Najwyższa Jakość”. Suknie ślubne naszej marki reprezentują tradycję. Na niej bazujemy i potrafimy ją tak modyfikować, by wciąż była aktualna. Panna Młoda ubrana w suknię Royal Splendor łączy przeciwieństwa : jest poważna, pełna godności, trzymająca się starych zasad i tradycyjnych wartości, a ponadto… wyzwolona, ale wyzwolona z pewnego schematu : olbrzymiej ilości ciężkich udrapowanych tkanin i związanej z tym niewygody. Nasze panny młode są też uwolnione ze wszystkiego co niewygodne i ciężkie, dlatego na weselu mogą dawać upust radości towarzyszącej w tym szczególnym dniu, ponieważ nic nie przeszkadza im w poruszaniu się i zabawie. Motywem przewodnim kolekcji 2011 jest KSIĘŻNICZKA – lecz ta z literackiej baśni i prawdziwa arystokratka,a nie ta z tandetnych bajek dla dzieci.

18 lip 2014
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / przeciętnie
Kupiłam suknię z komisu i wszystko było w porządku póki nie doszło do odbioru sukienki. Suknię trzeba było lekko zwęzić, skrócić i poprawić przy szyi - była z koronkowym "golfem". Pani krawcowa była wielce niezadowolona, że ośmielam się komentować jej pracę - przy szyi z...
 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Komis...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Fryzjer WspólnaFryzjer Wspólna
Nasz salon fryzjerski jest jednym z najstarszych fryzjerów...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie
MULTIFOTO Andrzej Domiza
Firma fotograficzna MULTIFOTO  Andrzej Domiza istnieje od...
Region: wielkopolskie (Łódź)
Kategoria: Fotografia
Pokoje Gościnne "Wiślna"
Zapraszamy do kamienicy przy ulicy Wiślnej! Szukasz wypoczynku...
Region: małopolskie (Kraków)
Kategoria: Kwatery prywatne
Golden HouseGolden House
Golden House restaurant & pub to najlepsze miejsce spotkań,...
Region: lubuskie (Krosno Odrzańskie)
Kategoria: Sale weselne