Polki.pl
kom. (6)

Jednodniowe plamienie a podejrzenie ciąży

Jednodniowe plamienie a podejrzenie ciąży

Mam na imię Monika i mam 17 lat. Kochałam się z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Nie zauważyliśmy. W sumie to już 2 bądź 3 raz ale na początku nie miałam żadnych obaw. Nie mam okresu, spóźnia mi się już około 11 dni. Zamiast okresu mam krwawienie przez parę godzin. Krew ma kolor blado czerwony podchodzący pod brązowy. Dzisiaj właśnie też dostałam takie krwawienie. Nigdy w życiu nie miałam czegoś takiego to już 3 raz w przeciągu 2 tygodni. Na dodatek boli mnie podbrzusze, mój śluz jest lekko żółtawy i wyostrzył mi się trochę zapach. Boli mnie jak gdyby bardzo często lewy jajnik. Bardzo się martwię i boję. Nie wiem co robić?
Robiłam testy ciążowe dwa i to na dodatek dwa inne ale wyszły negatywne. Bolą mnie piersi i napuchnął mi brzuch. A także odczuwam ból w krzyżach. Wizytę u ginekologa mam dopiero na 10 maja. Bardzo proszę o pomoc. Czy jestem w ciąży?? A może to ciąża pozamaciczna??
A jeżeli nie to co ze mną jest? Czy test mógł nie wykryć ciąży? Mój ostatni stosunek był około 3-3,5 tygodnia temu. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Martwię się. Co może być. Czy mam uważać na siebie?

Silvermoon

Po pierwsze do momentu wyjaśnienia czy jest to ciąża czy też nie warto powstrzymać się od współżycia. Jeśli jesteś w ciąży i masz plamienia obowiązuje zakaz współżycia. Proponuję nie dźwigać cięzkich rzeczy i więcej odpoczywać. Co do testu wszystko zależy od tego kiedy został wykonany. Jeśli wykonany był przed terminem spodziewanej miesiączki mógł nie wykryć ciąży. Domowy test ciążowy najlepiej wykonać po terminie spodziewanej miesiączki i ewentualnie powtórzyć go po kilku dniach. Jeśli wykonałaś testy po terminie spodziewanej miesiączki to nie musisz go powtarzać ale jeśli wykonałaś je wcześniej to proponuję powtórzyć zanim udasz się do ginekologa. Nie można udzielić odpowiedzi na pytanie „czy jestem w ciąży?” bo nikt z nas tego nie wie, tym bardziej, że test ciąży nie potwierdził. Objawy, które masz mogą sugerować ciążę ale równie dobrze mogą oznaczać zaburzenia hormonalne (brunatne plamienie). Odpowiedzi na pytanie czy to ciąża- udzieli lekarz po wykonaniu badania.

Pozdrawiam serdecznie
Oceń 5,00 / 1

Katarzyna Bosacka opowiada o ciąży i zachciankach!

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Ciąża

Skomentuj Jednodniowe plamienie a podejrzenie ciąży

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Jednodniowe plamienie a podejrzenie ciąży

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dziecko