Polki.pl

Sennik - Jazda rowerem

Czy sen się sprawdził?
TAK
0 głosów
NIE
0 głosów

Symbolika snu o jezdzie rowerem

ktoś potrzebuje Twojej rady

Skomentuj sen o jezdzie rowerem

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Zobacz także w We-Dwoje.pl

 • Praktyczny poradnik bliskości
  Związki Praktyczny poradnik bliskości Jak dotykać ukochaną osobę? Dotyk buduje bliską więź, wyzwala hormony szczęścia i podsyca miłosny ogień. Jak to robić dobrze? Podpowiadamy! więcej »
 • Jak wytrzymać z kibicem piłkarskim?
  Związki Jak wytrzymać z kibicem piłkarskim? Twój partner uwielbia oglądać mecze, a ty ich nie znosisz? Zobacz, jak możecie przetrwać nadchodzący sezon piłkarski! więcej »
 • Mężczyźni na wyginięciu
  Związki Mężczyźni na wyginięciu Kobiety dominują liczebnie - nietrudno to zauważyć. Ale zapewne nigdy się nie zastanawialiście dlaczego tak jest. Oto dziś uchylamy rąbka tajemnicy, bo okazuje się, że wizja kreowana w "Seksmisji "jest jak najbardziej... więcej »
 • Moja żona mnie bije
  Związki Moja żona mnie bije Prawda to czy fałsz? Czy zdarzyło się wam coś takiego kiedyś usłyszeć, a może sami tak myślicie o sobie? Jest to temat coraz powszechniejszy. Liczba ofiar przemocy w rodzinie rośnie z roku na rok. Mimo, że sytuacji w... więcej »
 • Kleptomania - czy to choroba?
  Psychologia społeczna Kleptomania - czy to choroba? Wiele osób uważa, że jak nie widać patologii lub gdy ona nie daje mierzalnych objawów, nie jest wcale chorobą. Tak właśnie interpretowane są choroby naszego umysłu i psychiki. Wytwory myślowe i liczne zaburzenia... więcej »
 • Męskim okiem: Związek i zdrada
  Związki Męskim okiem: Związek i zdrada W dzisiejszych czasach, już niezależnie od wieku, nie ma większych problemów z rozpoczęciem jakiegoś związku emocjonalnego. Czy to nastolatki, czy ludzie tuż po dwudziestce, albo nawet ci bardziej dojrzali. To wszystko... więcej »
 • Wirtu@lna randka
  Związki Wirtu@lna randka Komputer, monitor, klawiatura – to niezbędne przyrządy które pomogą zaistnieć nam w internecie. Czy to także miejsce na miłość? Czy naprawdę świat wirtualny ma nieograniczone możliwości pozwalające... więcej »
 • Biję męża
  Porady psychologa Biję męża Wstyd się przyznać, ale biję męża... Zdarza się to bardzo rzadko i zawsze w ataku wielkiej złości, ale przyznaję, ze czasem nie potrafię się powstrzymać. Mój mąż jest człowiekiem, który na wszystko ma czas,... więcej »
Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Psychologia