Polki.pl
kom. (34)

Jakie kobiety są atrakcyjne dla mężczyzn?

Strona 1 z 5

Każdy mężczyzna jest wzrokowcem. Baa, każdy mężczyzna jest fetyszystą. I to prawda!

Każdy zdrowy, heteroseksualny facet uwielbia u kobiet coś. Tym czymś, w zależności od upodobania, mogą być piersi (i duże i małe), pupa, nogi, stopy, dłonie, usta, a nawet uszy, włosy i damska bielizna. No cóż, nic na to nie poradzimy, musimy się pogodzić z tym, że - tak jak powiedział brytyjski reżyser i aktor Peter Ustinov - mężczyzna dopiero jak się zestarzeje i demon seksu go opuści, dostrzega w kobiecie człowieka.

Czy zatem faktycznie najatrakcyjniejsze dla mężczyzn są ładne kobiety? A intelekt, wykształcenie, pozycja zawodowa, życiowa zaradność? Według prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza to tylko dodatki, to nie są afrodyzjaki. Mężczyzny nie będzie podniecać zawodowy sukces kobiety, nie będzie miał erekcji na skutek wybitnego intelektu partnerki. Dla panów najważniejsza jest fizyczność.

Inaczej natomiast jest z kobietami. Nawet jeżeli mężczyzna do urodziwych nie należy, ale osiągnie sukces, ma wysoką pozycję zawodową, to jego atrakcyjność seksualna w oczach kobiety diametralnie rośnie.

Zobacz także - Jacy mężczyźni są najatrakcyjniejsi dla kobiet?

Ale czy faktycznie tak jest w rzeczywistości? Czy naprawdę tylko ładną buzią i zadbanym ciałem mamy szansę upolować tych najfajniejszych facetów? I czy rzeczywiście faceci są fetyszystami? O to zapytaliśmy kilku młodych mężczyzn. Zobaczcie naszą dyskusję:  • »
  • »
  • »
  • »
  • 1
  •   z 5 

Oceń 4,50 / 4

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Związki

Skomentuj Jakie kobiety są atrakcyjne dla mężczyzn?

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Jakie kobiety są atrakcyjne dla mężczyzn?

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl