Polki.pl
kom. (2)

Jak urządzić sypialnię na poddaszu

Chcąc maksymalnie wykorzystać każdą wolną przestrzeń w domu, zaaranżujmy poddasze. Klimatyczne, z duszą, doskonale nada się na urządzenie sypialni. Dekoria.pl podpowiada, jak poradzić sobie z wyzwaniem jakim jest zaaranżowanie ukośnych ścian poddasza, by w efekcie osiągnąć przytulne i ciekawie urządzone wnętrze.

Sypialnia to główne miejsce wypoczynkowe w całym domu. Właśnie tam możemy zrelaksować
się po długim dniu, a jak wiadomo - właściwy wypoczynek jest niezbędny dla funkcjonowania
organizmu. Dlatego też warto dopasować wystrój sypialni do naszych upodobań, aby czuć się w
niej dobrze i komfortowo.

omieszczenie może być urządzone w różnych stylach i odcieniach; zarówno nowoczesne, jak i stylowe, może zamienić się w oazę spokoju udekorowaną z pomysłem.
Stylowy wystrój w prowansalskim klimacie to propozycja stworzona przez specjalistów Dekoria.pl. Wykorzystane w aranżacji tkaniny nawiązują do stylu pochodzącego z XVIII w., zwanego tolie de Jouy, przedstawiający rodzajowe scenki z życia francuskiej wsi. Subtelna kolorystyka w odcieniach błękitu doskonale komponuje się z bielą ścian i mebli. Klasyczne duże łoże przyozdobione zostało baldachimem wykonanym z zasłon z linii Avinion, które w połączeniu z pozostałymi dodatkami - narzutą i poduszkami w tym samym deseniu - tworzą spójną całość. Tuż przy ukośnych ścianach ustawiono niewielkie białe meble, które przyozdobiono uroczą tkaniną. Pomysłowe i praktyczne rozwiązanie pozwala zasłonić szklaną część komody, ukrywając przedmioty sch

Jak urządzić sypialnię na poddaszu

owane w szafce. Podobnie postąpiono w przypadku lampy - tradycyjny klosz przyozdobiono subtelną

tkaniną, nadając jej tym samym oryginalny i unikalny wygląd.        


Urządzenie uroczej, klimatycznej sypialni na poddaszu jest zadaniem wymagającym pomysłowości i kreatywności, by efektownie poradzić sobie z niestandardową formą ścian. Choć zadanie nie należy do najłatwiejszych, jest ciekawą zabawą z kształtem, a zarazem testem naszych dekoratorskich umiejętności.
Oceń 4,00 / 1

Jak wybrać idealne łóżko?

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Sypialnia

Skomentuj Jak urządzić sypialnię na poddaszu

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Jak urządzić sypialnię na poddaszu

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dom i ogród