Polki.pl
kom. (26)

Jacy mężczyźni są atrakcyjni dla kobiet?

Strona 1 z 3

Wiemy już jakie kobiety są atrakcyjne dla mężczyzn, czas więc zobaczyć drugą stronę medalu i dowiedzieć się jacy mężczyźni są atrakcyjniejsi dla kobiet.

Profesor Zbigniew Lew-Starowicz w swojej książce "O kobiecie" twierdzi, że dla pań wygląd partnera nie jest istotny. Kobiety wzrokowcami nie są i atrakcyjność mężczyzn nie wiedzie prymu. W jakich mężczyznach zatem się zakochujemy? Jakich wybieramy, a jacy nas podniecają?

Otóż wydawałoby się, że sprawa jest prosta - tak jak mężczyźni, wybieramy tych, którzy nam się podobają i do których czujemy pożądanie. Okazuje się jednak, że jest to trochę bardziej skomplikowane, tak jak skomplikowana jest sama kobieta.

Jak afrodyzjak działa na nas władza i inteligencja. Kobiety potrafią być pobudzone i seksualnie spełnione z partnerem, który nie jest atrakcyjny fizycznie, ale jest piekielnie inteligentny. Bardzo emocjonalnie reagujemy również na mężczyzn, którzy stają się samcem alfa, osiągają sukces,  bardzo wysoką pozycję zawodową. Ale czy naprawdę tylko wysokiej klasy menedżer z wybitnym intelektem, nawet jeśli jest kaszalotem, wzbudzi w nas kobietach większe zainteresowanie?

Zobacz także - ideał kobiety okiem mężczyzny

A co z typem macho? Przecież powszechnie wiadomo, że podnieca nas taki stuprocentowo męski facet. A czy ten macho, który budzi w nas ogień pożądania może przegrać z tak zwanym "dobrym materiałem" na męża i ojca, co daje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji? Zobaczmy co na ten temat sądzą panie...  • »
  • »
  • 1
  •   z 3 

Oceń 5,00 / 5

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Związki

Skomentuj Jacy mężczyźni są atrakcyjni dla kobiet?

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Jacy mężczyźni są atrakcyjni dla kobiet?

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl