Polki.pl

Jachu AV Studios

Jachu AV Studios
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Jachu AV Studios

Firma zajmuje się produkcją filmów reklamowych, szkoleniowych, dokumentalnych, teledysków, koncertów oraz wszelkich reportaży filmowych. Posiadamy duże doświadczenie w realizowaniu filmów z uroczystości rodzinnych (śluby, komunie, studniówki, chrzciny). Realizujemy nagrania lektorskie, nagrania demo zespołów muzycznych, komentarze do filmów, spoty reklamowe audio jak i video. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem.  Jesteśmy nową, szybko rozwijającą się firmą. Nasze usługi są nietuzinkowe i niepowtarzalne, oddające w pełni Wasz charakter. Wyróżnia nas niska cena , doskonałe wyposażenie techniczne i wysoka jakość wykonywanych przez naszą firmę usług. Cały czas zdobywamy nowe doświadczenia i rozwijamy naszą firmę w szybkim tempie. Firma działa na terenie miejscowości: Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn.

 

    W związku z tym, że satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza Jachu Studio dysponuje najlepszym sprzętem potrzebnym do tego typu działalności. Poczynając od profesjonalnych kamer firmy SONY, CANON, JVC rejestrujących obraz w jakości full HD. Realizujemy filmy z wykorzystaniem kranu kamerowego - kamera poruszająca się płynnie od poziomu podłoża aż do kilku metrów nad ziemią pozwala pokazać realizowaną scenę z różnych perspektyw co sprawia, że film staje się bardziej atrakcyjny. Dysponujemy  zestawem AUDIO składającym się z wysokiej klasy mikrofonów, rekorderów, monitorów odsłuchowych. Montaż odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy komputerowej Apple oraz oprogramowanie Final Cut Pro. Produkcje dźwiękowe i telewizyjne mogą być realizowana w plenerze jak i w naszym studiu, specjalnie przystosowanym do tego typu działalności.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Jachu AV Studios
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 Wstęp do filmu z uroczystości zaślubin 
 Wstęp do filmu z uroczystości zaślubin 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
Jachu AV...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
afroodyta
Witamy Panstwa Serdecznie Od lat zajmujemy się profesjonalną...
Region: małopolskie (Kraków)
Kategoria: Ślub, wesele
"AGENCJA FOTOGRAFICZNA"  JADWIGA GŁOWIŃSKA"AGENCJA FOTOGRAFICZNA" JADWIGA GŁOWIŃSKA
Duet fotografów. Zapraszamy na naszą stronę...
Region: dolnośląskie (Jelenia Góra)
Kategoria: Fotografia
Kawałko Dekor Styl
Oferujemy wykonanie dekoracji weselnych i okolicznościowych na...
Region: podkarpackie (Sanok)
Kategoria: Dekoracje ślubne
Auto do Ślubu, Samochód na Ślub, wynajem limmuzyn- ZOBACZ!!!Auto do Ślubu, Samochód na Ślub, wynajem limmuzyn- ZOBACZ!!!
Witam serdecznie. Mam do zaoferowania trzy piękne auta do...
Region: mazowieckie (Płock)
Kategoria: Wynajem samochodów