Polki.pl

Hotel City Apartments Apartamenty Koszalin centrum

Hotel City Apartments Apartamenty Koszalin centrum
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Hotel City Apartments Apartamenty Koszalin centrum

Apartamenty z doskonałą lokalizacją w ścisłym centrum Koszalina. W pobliżu znajduje się malowniczo położony park, centrum rekreacyjno-sportowe, korty tenisowe, korty squash, kino, koszaliński amfiteatr oraz wiele restauracji serwujących bogate menu kuchni europejskiej i staropolskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się większość instytucji państwowych i finansowych.ZakwaterowanieApartamenty City Apartments, zainspirowane twórczością słynnych malarzy tworzą niezapomniany klimat, który będzie towarzyszył Państwa pobytowi. Bardzo wysoki standard, profesjonalna obsługa hotelowa oraz atrakcyjne ceny stanowią, że nasze apartamenty są doskonałą alternatywą dla oferty miejscowych hoteli.Luksusowo urządzone sypialnie zapewniają wygodny pobyt dla jednej do trzech osób. W apartamentach znajdują się łazienki z kabinami prysznicowymi, pralkami i suszarkami oraz czego nie oferują inne hotele Koszalin - w pełni wyposażone aneksy kuchnie z lodówkami i płytami grzewczymi. Apartamenty wyposażone są w telewizory LCD, żelazka, elektroniczne sejfy, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz telewizji satelitarnej.W naszych apartamentach istnieje możliwość korzystania z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do internetu WiFi Access, telewizji satelitarnej z bogatą listą programów oraz pakietu Wash CA (pralka) – 7PLN/dobęNaszym Gościom oferujemy możliwość udziału w programie lojalnościowym VIP CA - z ofertą atrakcyjnych rabatów w szczególnie przez nas dobranych i polecanych restauracjach, na kortach tenisowych oraz kortach squash..Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy usługę, której w standardzie nie oferują inne hotele Koszalin, polegającą na dostarczaniu bezpośrednio do apartamentu śniadań na wybraną godzinę . Do wyboru nasi Klienci mają 4 zestawy śniadaniowe skomponowane specjalnie dla gości City Apartments przez Lunch Bar Kukuryku.Łączna ilość miejsc w apartamentach City Apartments: 24S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A M Y ! ! !

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Zdjęcia apartamentów City Apartments znajdujacych się w Centrum Koszalina przy ul. Bogusława II 47 oraz Młyńskiej 49. Wystrój każdego z apartamentów zainspirowany jest twórczością znanych malarzy. Nasi goście mają możliwość podziwiania znajdujących sie w apartamentach kopii słynnych obrazów namalowanych przez koszalińskich artystów. Serdecznie zapraszamy.

Hotel City Apartments Apartamenty Koszalin centrum Hotel City Apartments Apartamenty Koszalin centrum Hotel City Apartments Apartamenty Koszalin centrum Hotel City Apartments Apartamenty Koszalin centrum
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Hotel...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM