Horoskop na luty

Niespodziewany wyjazd czy nowa miłość?

Horoskop miesięczny - horoskop na luty 2016
fot. ONS.pl/Kolaż Polki.pl

Wodnik 21.01 – 19.02

Słońce, które zawitało do twojego znaku, niesie ci zastrzyk zdrowia i sił witalnych. Problemy, także zdrowotne, nie znikną jak za dotknięciem różdżki, ale znajdzie się na nie rada. Uwierzysz w siebie i spojrzysz optymistycznie w przyszłość. Twój kapitał to kreatywność, wielka życzliwość otoczenia, korzystne zbiegi okoliczności i dobre okazje. Zastanów się dobrze, od czego zacząć. Chaos to przeszkoda tkwiąca w twojej głowie. Tu pomocna może okazać się joga.

Baran 21.03 – 20.04

Poczujesz złość, zazdrość i gniew. Na ukochanego albo kogoś, komu spełniają się twoje marzenia.
Spokojnie! 12-16 tobie też powiedzie się w nauce, finansach lub podróżach. W tych dniach pokonasz każdą przeszkodę. Wystrzegaj się chorób kobiecych i trzymaj się zaufanego lekarza.
 

Byk 21.04 – 20.05

Pora zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Będziesz musiała dogadać się z „ludźmi nie z twojej bajki”. 6-11 rozegrasz wszystko tak, że wilk będzie syty i owca cała. Jeśli twój ukochany zainteresuje się miłą znajomą, zachowaj pokerową twarz. Zaimponujesz mu pewnością siebie. Wzmacniaj swój układ nerwowy.
 

Bliźnięta 21.05 - 21.06

Zaliczysz cenną, choć niełatwą lekcję życia. Niewykluczone, że dążąc do rozwiązania problemów, trafisz na fantastycznych znajomych. 27-28 poznasz nowy rodzaj rozrywki lub miejsce, do którego będziesz tęsknić. Póki co, wstrzymaj się z miłosnymi deklaracjami. Unikaj wychłodzenia, wirusy nie próżnują!
 

Rak 22.06 - 22.07

Zaczniesz czerpać zysk ze swojego hobby. Mądrze postąpisz stawiając na wszechstronność i wykorzystując inne, pozazawodowe umiejętności. W I połowie lutego pilnuj spraw sercowych, egzekwuj umowy. 1-3 bądź ostrożna, bo przez roztargnienie czy nieuwagę możesz zaszkodzić swojemu zdrowiu.
 

Lew 23.07 - 23.08

Bliscy będą jak lustro, w którym się odbijasz. Złości cię u nich to, czego w sobie nie lubisz. Zanim wybuchniesz, zerknij w głąb siebie. 7-10 zadbaj o zdrowie i zrelaksuj się po ciężkich dniach. W drugiej połowie miesiąca niespodzianki w sprawach sercowych. Ktoś, kogo podejrzewałaś o niechęć, darzy cię ciepłym uczuciem.
 

Panna 24.08 – 23.09

Znajdziesz się w siódmym niebie. 10-11 Jowisz i Wenus spełnią twoje marzenia o miłości, pieniądzach i podróżach. To dobry moment na ślub i uwolnienie się od kłopotów, także ze zdrowiem. Właśnie teraz warto działać dla lepszej przyszłości. Jak z płatka pójdą ci sprawy urzędowe, bankowe i administracyjne.
 

Waga 24.09 – 23.10

Czeka cię powodzenie w finansach. Musisz tylko ruszyć się z kanapy! Jeśli 6-11 zmobilizujesz się do wysiłku, to w II połowie miesiąca będziesz odpoczywać w miłym otoczeniu. Pod koniec miesiąca ktoś sprawi, że z większym dystansem spojrzysz na swój związek. Dbaj o dietę, inaczej problemy żołądkowe masz jak w banku.

Skorpion 24.10 – 22.11

Mars daje ci energię, dobrze ją wykorzystaj! Bierz się za sprawy, do których trzeba odwagi i determinacji. Uważaj 5-12, bo łatwo ci przyjdzie zapomnieć o zdrowiu. Biologii nie oszukasz, więc śpiesz się powoli! W twoim związku namiętność będzie obficie podlana zazdrością. Dla ciebie to dobry klimat, ale czy jemu nie jest za gorąco?

Strzelec 23.11 – 21.12

To, co teraz zrobisz, posłuży przyszłości. Odwaga i rozsądek zaowocują mądrymi decyzjami. Znajdziesz nowatorskie rozwiązania starych problemów, także ze zdrowiem. Romantyczna miłość nie trwa wiecznie. Trzeba zadbać o dom i pieniądze. Tu możesz liczyć na pomoc Jowisza. 10-11 trafi się okazja na poprawę sytuacji materialnej.

Koziorożec 22.12 – 20.01

Dobre okazje w finansach, miłości i pracy. 6-7 i 10-11 podpisuj umowy, nawiązuj kontakty, umawiaj się na randki. To doskonały moment na zabiegi służące zdrowiu i urodzie oraz... sprawianie sobie prezentów. Ktoś z bliskiego otoczenia zrobi ci miłą niespodziankę, licząc na twoją przychylność w kwestii, na której mu zależy.
 

Ryby 19.02 – 20.03

Rzuć ten kierat i wyjedź, by odpocząć! Naładuj akumulatory, a energii wystarczy ci do wakacji. Nie wypominaj partnerowi, że jest egoistą, tylko sama o siebie zadbaj. Wyzwanie, które cię niepokoi, podejmij w III dekadzie lutego. 28-29 wszystko ci się uda, szczęście się do ciebie uśmiechnie. Zdrowia także ci nie zabraknie.
 

Sprawdź też aktualny horoskop tygodniowy oraz wielki horoskop na 2016 rok!

Oceń 3,72 / 357 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: