Polki.pl

Happy Day

Happy Day
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Happy Day

Firma Happy Day specjalizuje się w organizacji ceremonii ślubnych i przyjęć okolicznościowych oraz w profesjonalnych dekoracjach sal, kościołów i innych miejsc w których przeżyjecie Państwo niezapomniane chwile Nasza oferta jest elastyczna i zawsze dostosowana pod indywidualne potrzeby klienta. Zapraszamy do skorzystania z usług i pomysłów firmy Happy Day. Specjalnie z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy również sklep, w którym znajdziecie mnóstwo ciekawych i oryginalnych dodatków i dekoracji na ślub, wesele, chrzest, komunię i inne okazje jakie zapragniecie przygotować. Zapewniamy fachową pomoc i doradztwo.

Wykonujemy profesjonalne dekoracje ślubne i okolicznościowe. Naszą specjalnością są:

- dekoracje kościołów / USC

- dekoracje sal weselnych

- dekoracje stołów

- dekoracje samochodów

- dekoracje apartamentów dla Nowożeńców

- dekoracje posesji

- dekoracje na przyjęcia dla dzieci

- dekoracje firmowe

Narzędziem naszej pracy są między innymi balony, materiały, przestrzenne dekoracje papierowe, szkło, metaloplastyka, kwiaty żywe i sztuczne, świece i światło oraz nieskończona ilość pomysłów. Dekoracje wykonujemy w wielu pięknych kolorach. Za każdym razem staramy się stworzyć niepowtarzalny obraz i klimat uroczystości.

Adres biura i sklepu ulica Wiosenna 6D (do końca pażdziernika),potem zmiana adresu na ulicę MATEJKI 9w Kłodzku obok kośćioła Franciszkanów.ZAPRASZAMY!!!!!!!

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Happy Day Happy Day Happy Day Happy Day
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Happy Day
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM