Polki.pl

Happy Band - Zespół muzyczny

Happy Band - Zespół muzyczny
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Happy Band - Zespół muzyczny

http://happy-band.pl

Happy Band to my - zespół muzyczny składający się z młodych, utalentowanych ludzi, od dziecka zakochanych w muzyce. Nasza pasja to również sposób na życie. Od wielu lat zabawiamy gości na różnego typu imprezach okolicznościowych. Nie ograniczamy się muzycznie, chętnie stawiamy sobie coraz to nowsze wyzwania, które są wdzięcznie przyjmowane przez naszych Klientów. Muzyka grana w 100% na żywo - od największych klasyków, aż po najnowsze hity.

Repertuar dobieramy indywidualnie w zależności od upodobań i wymagań naszych widzów. Zawsze dążymy do tego, aby wszyscy goście wspaniale się bawili. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem i największą satysfakcją. Każda impreza to dla nas niepowtarzalna i wyjątkowa historia, dlatego traktujemy ją ze szczególną uwagą i dbałością o detale. Dostosowujemy się do życzeń zleceniodawcy, chętnie też dostarczamy nowych inspiracji naszym klientom.

Używamy wyłącznie światowej klasy sprzętu. Dysponujemy profesjonalnym, najwyższej jakości instrumentarium, własnym nagłośnieniem, oświetleniem i transportem.

Naszych klientów obsługujemy zazwyczaj na terenie miasta Kielce i całego województwa świętokrzyskiego. Nie jest to jednak regułą, albowiem zagrać możemy w całej Polsce!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami, przekonaj się jak gramy na żywo. W dogodnym terminie specjalnie dla Ciebie przygotujemy prezentację muzyczną.

Sam się przekonasz, że Happy Band to profesjonalny, wysokiej klasy zespół weselny, który podnosi rangę każdej imprezy! Wkładamy całe swoje serce w to, co robimy, dlatego wszystkie prowadzone przez nas zabawy spotykają się z pełnym entuzjazmu przyjęciem.

 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Happy...
Firmy wg miejscowości
Wybrane oferty
Wasz Dzien - artystyczna fotografia ślubnaWasz Dzien - artystyczna fotografia ślubna
Artystyczna fotografia ślubna która pozwoli Wam wracać...
Region: podkarpackie (Rzeszów)
Kategoria: Fotografia
DJSO Art
łódzka fotografia ślubna i reportażowa, profesjonalne...
Region: łódzkie (Łódź)
Kategoria: Fotografia
U ARTURA POKOJE Z ŁAZIENKAMIU ARTURA POKOJE Z ŁAZIENKAMI
Zapraszamy Państwa do Tylicza w pobliżu Krynicy Zdrój 6 km w...
Region: małopolskie (Tylicz)
Kategoria: Gospodarstwa agroturystyczne
Piotr Mędoń - przewodnik tatrzański, instruktor narciarski, ratownik TOPR
Zapraszam Państwa na wycieczki górskie w Tatry Polskie i...
Region: małopolskie (Zakopane)
Kategoria: Hotele, pensjonaty