POLECAMY

Prezenty gwiazdkowe do 200 zł

Zobacz co możesz kupić, jeśli na prezent gwiazdkowy planujesz wydać maksymalnie 200 zł!

Weronika Kwaśniak / tydzień temu

Przed wami zestawienie prezentów do 200 złotych. Chociaż czasem może wydawać się to ogromną sumą, to zawsze można się na coś droższego zrzucić w kilka osób. Nie wszystkie ceny w galerii oscylują zresztą w okolicach 200 zł. Wiele upominków przedstawionych na fotkach to koszt poniżej 100 zł.

W naszym prezentowniku znajdziecie pomysły na produkty z kilku kategorii: kosmetyków, dodatków, czy mody. Mamy nadzieję, że coś spośród naszych propozycji wyjątkowo was zainspiruje!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
ja długo szukałam swetra z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą dla mojego męża i w końcu dopadłam gruchę na allegro! nie mogę się już doczekać gwiazdki, mój ukochany będzie zachwycony
/rok temu
W tym roku postawiliśmy dla rodziców i teściów zrobić fotoprezenty (po poduszce i ramce na ścianę). Uważamy że to były jedne z lepszych prezentów jakie się nam udało do tej pory stworzyć. Polecamy Projektogram.pl bo wszystko wygląda bardzo porządnie.
/rok temu
faktycznie 200 zł to już spory budżet na prezent i faktycznie można poszaleć, ja właśnie dla mojej siostry kupiłam masażer do stóp w galerii łucznika za 199 zł więc zmieściłam się w budżecie :D ona jest wiecznie zabiegana, całymi dniami na nogach więc myślę, że pod długim dniu taka miła forma relaksu byłaby dla niej fajną opcją i na pewno sprawi jej radochę
POKAŻ KOMENTARZE (1)