POLECAMY

Prezenty gwiazdkowe do 100 zł

Jeśli masz do wydania 100 zł, pomożemy ci znaleźć idealny prezent!

Weronika Kwaśniak / tydzień temu

Zobacz nasze propozycje niespodzianek za mniej niż 100 zł!

Święta wiążą się z dużymi wydatkami, warto więc rozsądnie zaplanować prezentowy budżet. Pomocne może być wyznaczenie maksymalnej kwoty na każdy z upominków. Chciałabyś przeznaczyć na ten cel około 100 złotych? Zainspiruj się naszymi propozycjami prezentów w tej cenie!

W galerii zamieściłam też produkty, które sama przetestowałam - to właśnie dlatego z czystym sumieniem mogę wam je polecić. Gra planszowa "Kolejka" to mnóstwo zabawy dla całej rodziny! "Hot Mama" The Balm to genialny róż z rozświetlaczem. Z kolei herbaty w świątecznych puszkach zawsze kupuję już w październiku - wprowadzają mnie z wyprzedzeniem w bożonarodzeniowy nastrój.

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (18)
/6 miesięcy temu
Ja przełamałam się i na święta kupiłam spersonalizowany produkt ze zdjęć. Mama była wzruszona bo wywołałam jej na poduszce nasze zdjęcia z wakacji w Grecji. Byłam zaskoczona jakością. Mama na Dzień Matki zażyczyła sobie drugą poduszkę. Szczerze Wam polecam Projektogram.pl bo mają fajny materiał i robią je ręcznie a nie jak wszędzie z chińskiej satyny na masę. Sprawdźcie sobie ich stronkę. DO tego tak ślicznie pakują. Ehhh :)
/11 miesięcy temu
mama koleżanki miała taki zwyczaj, że po prezenty świąteczne wychodziła z całą rodziną po świętach, właśnie, żeby załapać się na wyprzedaże, ale żeby nie było pod choinką pusto to można to rozwiązać kartą
/11 miesięcy temu
Wzięłam jeszcze pod uwagę, że po świętach są wyprzedaże i można później kwotę na karcie lepiej spożytkować, niż kupując prezent przed świętami Janki są wielkie, można wykorzystać na tysiąc sposobów, do jednego sklepu własnie nie chciałam ryzykować.
POKAŻ KOMENTARZE (15)