Prezenty gwiazdkowe dla dziadków

Zobacz co możesz kupić dziadkowi i babci pod choinkę!

Agata Bernaciak / 2 miesiące temu

Wybór prezentów świątecznych dla dziadków to często nie lada problem. Bo co kupić komuś, kto twierdzi, że wszystko ma i niczego więcej nie potrzebuje? Na szczęście udało nam się znaleźć kilkadziesiąt prezentów, z których seniorzy z pewnością się ucieszą. Poznaj nasze pomysły na prezenty świąteczne dla babci i dziadka!

Co kupić babci i dziadkowi pod choinkę? Poznaj nasze pomysły na prezenty świąteczne dla dziadków!

W naszej galerii znajdziesz propozycje prezentów praktycznych, umilających życie i takich, które są po prostu... ładne! Dorzuciłyśmy też garść pomysłów na prezenty dla aktywnych seniorów, fanów sportu, muzyki i klasyki polskiego filmu. Nie zabrakło też kilku gadżetów technologicznych, z których chętnie korzysta coraz większe grono babć i dziadków. Co ważne, wybrałyśmy ciekawe propozycje w każdym przedziale cenowym. Nie ważne więc, czy dysponujesz zasobnym portfelem czy skromniejszym budżetem.

Sprawdź, co możesz podarować dziadkom w te Święta!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/miesiąc temu
My dla dziadków złożyliśmy się z rodzeństem i kupiliśmy piękną skórzaną galanterię marki Betlewski. Zamówiliśmy ze strony zeskory.com, bo nikt przed świętami nie ma czasu latać po sklepach i stać w gigantycznych kolejkach
/miesiąc temu
Moi dziadkowie mają w tym roku piękną rubionową rocznicę ślubu więc chcieliśmy móc kupić im już jeden duży prezent i na święta i z tej właśnie okazji no i znaleźliśmy z Itaką rejs statkiem po Wyspach Kanaryjskich itaka.pl/rejsy-statkiem/, jestem pewna, że to prezent który bardzo im się spodoba, a niezależnie czy będą woleli głównie cieszyć się pobytem na statku czy będą dobierać wycieczki fakultatywne to jestem pewna, że nie będą się nudzić
/11 miesięcy temu
nie tylko pod choinke siędaje prezenty ale równiez w takie dni jak urodziny czy Dzień babci czy Dzień Dziadka ;) mnie moi dziadkowie na swoje święto nie dostali smartfona , bo nawet takiego telefonu nie chcieli , lecz chcieli telefon zwykły prosty klasyczyny służący tylko do dzownienia ;) Koniec końców kupiłam telefon z maxcoma w bardzo rozsądnej cenie ;) Przy tym ma wytrzymałą baterię i głośne dzwonki ;)czyli ma elementy , które były najbardziej istotne dla moich dziadków ;)
POKAŻ KOMENTARZE (2)