POLECAMY

Prezenty gwiazdkowe dla dziadków

Zobacz co możesz kupić dziadkowi i babci pod choinkę!

Agata Bernaciak / tydzień temu

Wybór prezentów świątecznych dla dziadków to często nie lada problem. Bo co kupić komuś, kto twierdzi, że wszystko ma i niczego więcej nie potrzebuje? Na szczęście udało nam się znaleźć kilkadziesiąt prezentów, z których seniorzy z pewnością się ucieszą. Poznaj nasze pomysły na prezenty świąteczne dla babci i dziadka!

Co kupić babci i dziadkowi pod choinkę? Poznaj nasze pomysły na prezenty świąteczne dla dziadków!

W naszej galerii znajdziesz propozycje prezentów praktycznych, umilających życie i takich, które są po prostu... ładne! Dorzuciłyśmy też garść pomysłów na prezenty dla aktywnych seniorów, fanów sportu, muzyki i klasyki polskiego filmu. Nie zabrakło też kilku gadżetów technologicznych, z których chętnie korzysta coraz większe grono babć i dziadków. Co ważne, wybrałyśmy ciekawe propozycje w każdym przedziale cenowym. Nie ważne więc, czy dysponujesz zasobnym portfelem czy skromniejszym budżetem.

Sprawdź, co możesz podarować dziadkom w te Święta!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/4 dni temu
To zdecydowanie na coś prostego i klasycznego trzeba stawiać, ja dla mojej babci kupiłam już zestaw herbat tak ładnie na prezent pakowanych, a dla dziadka prezent jest w drodze bo w zeskóry.com zamówiłam mu pasek betlewskiego- prosty, klasyczny skórzany więc też się na pewno jako prezent sprawdzi
/9 miesięcy temu
nie tylko pod choinke siędaje prezenty ale równiez w takie dni jak urodziny czy Dzień babci czy Dzień Dziadka ;) mnie moi dziadkowie na swoje święto nie dostali smartfona , bo nawet takiego telefonu nie chcieli , lecz chcieli telefon zwykły prosty klasyczyny służący tylko do dzownienia ;) Koniec końców kupiłam telefon z maxcoma w bardzo rozsądnej cenie ;) Przy tym ma wytrzymałą baterię i głośne dzwonki ;)czyli ma elementy , które były najbardziej istotne dla moich dziadków ;)
/11 miesięcy temu
moja babcia jest krwacową więc z wymyśleniem prezentu w tym roku nie miałam większego problemu, jej wiekowa maszyna padła i zaczęła się rozglądać za nową, traf chciał że świetną bernina sew&go 5 przecenili teraz z ponad tysiąca na 659 zł więc szybko zamówiłam i mam nadzieję, że sprawię babci naprawdę wielką radochę
POKAŻ KOMENTARZE (1)