POLECAMY

Prezenty gwiazdkowe dla taty

Zobacz co możesz kupić swojemu kochanemu tacie!

Tym razem podpowiadamy, co pod choinką schować swojemu tacie. W zależności, czy lubi ładne zapachy perfum, ciekawe książki, męskie gadżety, czy coś zabawnego - wszystko to i wiele więcej znajdziecie w naszej galerii. Uwaga! Ceny naszych prezentowych propozycji zaczynają się od ok. 25 złotych. Sprawdźcie je, może coś akurat wpadnie wam w oko!!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/6 miesięcy temu
Ja z siostrą zaprojektowałam Tacie case na telefon z naszymi zdjęciami. Był taki szczęśliwy. Aż mi się łezka kreci w oku jak sobie przypominam. Zobaczcie sobie stronkę Projektogram.pl gdzie możecie robić ładne rzeczy ze zdjęć.
/rok temu
Mój tata jest kierowca z tego tez względu stawiam na przydatne akcesoria w tym stylu, którym przydadzą się mu w pracy i przy jedzie prywtanej, total-care.pl/product-pl-235-COCKPIT-300-ml-8-ZAPACHOW-PERFUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacjielementowplastikowych.html +total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html +total-care.pl/product-pl-6-Preparat-Owad-400-ml-preparat-do-usuwania-owadow.html Jak dla mnie rewelacyjne artykuły, które przydadzą się każdemu kierowcy!
/rok temu
Ja tacie kupilam superwytrzymalego smartfona z go clever. Tata jest budowlancem wiec potrzebuje telefonu, ktory bedzie odporny na kurz i ewentualne uderzenia czy upadki. Ogladalam testy tego telefonu i jestem pewna, ze prezent sie sprawdzi :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)