POLECAMY

Ekskluzywne gwiazdkowe prezenty

Masz ochotę na ekskluzywne zakupy? Oto nasze propozycje!

Agata Bernaciak / 2 miesiące temu

Wymarzona torebka od znanego projektanta, szminka z limitowanej kolekcji, a może luksusowy krem czy perfumy? Nie ukrywajmy, kupowanie prezentów przy nieograniczonych funduszach jest dużo prostsze. Ale nawet najdroższy prezent może nie trafić w gust obdarowywanej osoby.

W końcu święta to wyjątkowa okazja, a upominki, na które na co dzień nas nie stać mogą okazać się wspaniałą niespodzianką, dlatego postanowiłyśmy was zainspirować. Przygotowałyśmy propozycje najróżniejszych prezentów z "wyższej półki". Są tu pomysły dla niej i dla niego, dla młodszych i starszych. Zobaczcie sami!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/miesiąc temu
ja poszłam w prezent oryginalny czyli rycerski trening personalny dla ukochanego z reprezentantem kadry Polski. chodzi mi o cdsw.pl/prezenty Dość specyficzny, ale chłopak był zachwycony :)
/miesiąc temu
Ja postanowiłem mojej żonie kupić w tym roku wyjazd do SPA. Była w zeszłym roku z przyjaciółką w Unitral, więc tym razem jedziemy razem, też chętnie poodpoczywam i jestem ciekaw jak to jest w takich luksusach.
/miesiąc temu
Co roku zostawiam kupowanie prezentów na ostatnią chwilę. Tym razem postanowiłam się tym zająć wcześniej i już mam większość podarków gotowych. Mężowi zamówiłam z wassermana komplet narzędzi, bo cały czas mi mówił, że chce dostać, a dzieciątko dostanie super robota na sterowanie!
POKAŻ KOMENTARZE (5)