Niezbędnik fana Bożego Narodzenia - wydrukuj za darmo!

Co umieściliśmy w naszym bożonarodzeniowym niezbędniku? W niezbędniku fana Świąt znajdziecie gotowe bileciki na prezenty gwiazdkowe, darmowe szablony świąteczne na szybę, książkę kulinarną z wigilijnymi potrawami, kolorowanki bożonarodzeniowe dla dzieci, zabawki choinkowe do wydruku. Wesołych Świąt!

Bileciki na prezenty gwiazdkowe

Gotowe bileciki na prezenty gwiazdkowe - wydrukuj, wytnij, złóż na pół, w lewym górnym rogu zrób dziurkę dziurkaczem, przewlecz wstążeczką i przywiąż do prezentu. Za darmo!

Darmowe szablony świąteczne

Wybierz szablon, który najbardziej Ci się podoba i wytnij nożykiem do papieru jego czarne elementy. Tak wycięty szablon przyłóż do szyby i rozpyl w jego pustych miejscach sztuczny śnieg. Gwarantujemy Ci super zabawę z całą rodziną!

Książka kulinarna „Wigilia w 3 odsłonach”

Książka kulinarna pod tytułem "Wigilia w 3 odsłonach" to nie tylko przepisy, które możesz wykorzystać, ale i prezent, który możesz komuś podarować. W książce znajdziesz przepisy wigilijne podzielone na trzy bloki tematyczne: dania przedwojenne, dania regionalne, dania fusion.

Kolorowanki bożonarodzeniowe dla dzieci

Wesołe, zabawne kolorowanki świąteczne dla dzieci - wybierz, wydrukuj i pokoloruj!

Zabawki choinkowe do wydruku

Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy też dziesięć wesołych wykrojników zabawek na choinkę. Wydrukuj je, pokoloruj, wytnij i zawieś na choince. Już teraz zaproś do wspólnej zabawy swoje dzieci!

Jeżeli masz uwagi odnośnie działania lub pomysł na rozszerzenie Niezbędnika dla fana Świąt - prześlij swoje uwagi na adres kobieta@wieszjak.pl. A może masz w głowie koncepcje nowego kalkulatora obliczającego koszt świątecznych uroczystości? Daj nam koniecznie znać!

Tagi: święta
Świąteczna sałatka z burakami - Kasia gotuje z Polki.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
~gość/2 lata temu
yfestjiopytvbs yhytesv
~Aniutek/4 lata temu
To po kiego diabła czytasz taki artykuł o świętach jak nienawidzisz świąt? To nie jest skierowane chyba do Ciebie?
~kostoradoria/4 lata temu
A ja poproszę niezbędnik antyfana - nienawidzę Świąt przygnębiają mnie i stresują, grudzień wolałabym przespać