Polki.pl

greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej

greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej

greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej zapewnia profesjonalną i kompleksową oprawę florystyczną uroczystości ślubno-weselnych, komunijnych i okolicznościowych.

Oferujemy wykonanie: dekoracji kościoła, dekoracji sali weselnej (restauracji, hotelu), bukietów ślubnych począwszy od tradycyjnych po nowoczesne bardziej wyszukane formy. Wykonujemy biżuterię floralną w formie: przypinki do włosów, bransolety czy ozdoby na szyję oraz dekorację pojazdu.

 Aranżacje wykonujemy z żywych kwiatów!

Do Państwa dyspozycji na czas uroczystości oferujemy: wazony, świeczniki, stojaki, falbany - skirtingi, serwety, pokrowce na krzesła, pergolę i inne elementy dekoracyjne.

 Każdy projekt aranżacji florystycznej ustalany i konsultowany jest indywidualnie.Zapraszam na niezobowiązujące i bezpłatne konsultacje po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu spotkania. Zapraszam również na mój blog poświęcony florystyce greenflowerflorystykaslubna.blogspot.com

21 kwi 2012
Zadowolony Klient
Ocena   / rewelacyjne
Gorąco polecam , rzetelna firma, pięke bukiety i dekoracje!!
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej greenFlower Pracownia Florystyki Ślubnej
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
greenFlow...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości