Polki.pl

GIFTIES

GIFTIES
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
GIFTIES

Szukacie pomysłu na niepowtarzalny upominek? Polecamy szkło z kolorowym nadrukiem - to naprawdę fajny pomysł na wyrażenie oryginalnego podziękowania. Możecie umieścić na nim dowolne zdjęcie, dowolny tekst dedykacji, podziękowania i stworzyć wyjątkowy prezent.

Gifties to seria niepowtarzalnych trofeów szklanych z kolorowym nadrukiem, dzięki którym najpiękniejsze chwile z życia na długo pozostaną w pamięci obdarowanych. Oryginalność naszych prezentów na pewno zadowoli najbardziej wymagające gusta. Dzięki nim upamiętnicie niezapomniane i doniosłe chwile w swoim życiu, jak i z pewnością dostarczycie wiele radości i uśmiechu swoim najbliższym.

Niezależnie od okazji - bo wszyscy jesteśmy wyjątkowi!

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Wielkimi krokami zbliża się Wasz wielki dzień. Ta wyjątkowa uroczystość z całą pewnością będzie pełna radości i uśmiechu w gronie najbliższych i najbardziej oddanych Wam osób. Przygotowania trwają pełną parą. Łatwo jest więc coś przeoczyć lub o czymś zapomnieć. Pamiętajcie, że w natłoku „spraw do załatwienia”, nie wolno zapominać o Waszych najbliższych. Podziękowanie rodzicom za trud włożony w Wasze wychowanie, za pomoc w organizacji dnia zaślubin, to już standardowy etap każdej uroczystości weselnej. Czas zatem pomyśleć nad tekstem przemowy, która - możecie być pewni, na zawsze zakotwiczy się w pamięci Waszych rodziców. Warto również pomyśleć nad upominkiem z tej niezwykłej okazji.  Upominkiem, który zobrazuje i odda wszystko to, co chcieliście przekazać rodzicom i który zawsze będzie przypominał im ten dzień. Wyjątkowy upominek szklany z pełną indywidualną personalizacją to coś unikatowego, coś za razem modnego i ponadczasowego, pięknie prezentującego się na półce, a przede wszystkim pamiątka na całe życie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego: www.gifties.pl, gdzie znajdziecie inspiracje, przykładowe teksty, oraz najpiękniejsze statuetki wykonane ze szkła lub kryształu. I pamiętajcie - nasze upominki ich zachwycą!

GIFTIES GIFTIES GIFTIES GIFTIES
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
GIFTIES
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM