Polki.pl
kom. (0)

Garnitur

garniturWięcej wolności, elastyczności i niezależności to motto firmy Digel na jesień i zimę 2006/2007. Dzięki funkcjonalnym produktom firma troszczy się o to, by mężczyzna w każdej życiowej sytuacji cieszył się doskonałym wyglądem i samopoczuciem, był dynamiczny, aktywny, pewny siebie.

Garnitury z kolekcji jesień-zima 2006/07 podzielono na dwie grupy: Modern Cut i Klasykę.
Klasyczny garnitur charakteryzuje najwyższy komfort noszenia i wygodny krój. Ceniony jest także przez mężczyzn o nietypowych rozmiarach.

garnituryModern Cut proponuje krój bliższy ciału, ceniony szczególnie przez mężczyzn preferujących modę, cieszących się szczupłą, wysportowaną sylwetką. Prawdziwym hitem sezonu jest garnitur, który można prać w pralce mechanicznej. W zimowej ofercie dominują wełniane propozycje.

Bazowe kolory to granat, czerń, antracyt i grafitowy szary. Wiele dzieje się w deseniach, dominują w nich prążki – lila, zielone, czerwone. Te barwne elementy przełamują klasyczne kolory i dają pole do fantazjowania. Dzięki zróżnicowanej kolorystyce garnitur można dobierać do nastroju, upodobań czy typu urody.Oceń 5,00 / 1

Przepis Beaty Pawlikowskiej: koktajl z awokado, melona i pomarańczy

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Ubrania

Skomentuj Garnitur

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Garnitur

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Moda