Polki.pl

Gabinet Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

Gabinet Psychoterapii i Leczenia Uzależnień
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Gabinet Psychoterapii i Leczenia Uzależnień

 MICHAŁ PACZKA - specjalista terapii uzależnień - certyfikat NR SP 0092/2006

 

Kontakt telefoniczny - 602 610 023

Zapraszamy do współpracy rodziny, małżeństwa, pary, osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, internetu i innych. Oferujemy pomoc w zakresie problemów wychowawczych, zaburzeń zachowania u  dzieci i młodzieży, kryzysów, problemów emocjonalnych. Oferujemy pomoc i konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, rodziną, małżeńską oraz grupową.

Psychoterapia - dlaczego warto korzystać z psychoterapii?

Podjęcie pierwszego kroku w kierunku uzyskania pomocy, jest często najtrudniejsze, jednak samotne radzenie sobie z problemami, nawet jeżeli wydają się błahe, może być trudne a niekiedy wręcz niemożliwe do udźwignięcia.

W trakcie spotkań, pacjent wraz z terapeutą, szuka przyczyn objawów, szuka możliwych rozwiązań, a tym samym daje sobie szansę na zmianę dotychczasowego funkcjonowania i myślenia o sobie, stwarza możliwość świadomego kierowania swoim życiem w przyszłości.

Decydując się na terapię w naszym gabinecie, pacjent ma zapewnioną konsultację,  fachową pomoc w bezpiecznym, poufnym i życzliwym środowisku. Nasza praca w procesie terapii polega przede wszystkim, na zapewnieniu wsparcia w rozwiązaniu problemu pacjenta, bez dokonywania oceny zaistniałej sytuacji. Szukamy innych perspektyw w spojrzeniu na jego problem, badamy różnorodne kierunki prowadzące do rozwiązania. 

Pierwsze spotkanie ma charakter konsultacyjny w trakcie którego pacjent i psychoterapeuta, decydują czy podjąć dalszą psychoterapię.

Nie uciekaj od problemów, rozwiąż je z naszą pomocą!

 

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Prywatny Gabinet Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Gliwicach

Gabinet Psychoterapii i Leczenia Uzależnień Gabinet Psychoterapii i Leczenia Uzależnień Gabinet Psychoterapii i Leczenia Uzależnień
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 Oferta Gabinetu Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Gliwicach 
 Oferta Gabinetu Psychoterapii i Leczenia Uzależnień w Gliwicach 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
Gabinet...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM