Krótkie włosy - fryzury

Poznaj propozycje krótkich fryzur i wybierz coś dla siebie - dużo zdjęć!

ładowanie... krótkie fryzury, krótka fryura, pomysł na fryzurę, krótkie włosy
fot. FREE

Pomysły na fryzury dla krótkich włosów

Krótkie fryzury stają się coraz bardziej popularne. Przede wszystkim za sprawą gwiazd, które coraz częściej decydują się na ostre cięcie. Krótkie włosy odmładzają, dodają charakteru, a do tego są bardzo wygodne. Stawiaj na fryzury w klimacie lat 80-tych.

Które gwiazdy noszą krótkie włosy?

Jeśli nadal nie jesteś przekonana do takich włosów, koniecznie obejrzyj inspirujące zdjęcia modelek, piosenkarek czy aktorek. Małgorzata Kożuchowska od lat lansuje krótką fryzurę. Dzięki niej wygląda olśniewająco i zdecydowanie lepiej niż kilka lat wcześniej. Takie włosy uwielbia również Halle Berry i Anne Hathaway.

Zobacz: najmodniejsze fryzury na 2016!

Inne sposoby na stylizację

Krótkie włosy nie muszą wcale oznaczać bardzo chłopięcej i ultrakrótkiej fryzury. Alexa Chung postawiła na krótkiego boba, który jest szalenie kobiecy. Aby włosy wyglądały nowocześnie, muszą być świetnie ostrzyżone, najlepiej nieco nonszalancko.

Najlepsze sposoby na pielęgnację włosów

Krótkie włosy zazwyczaj są w dobrej kondycji. Jedyne co je niszczy to duża ilość kosmetyków używanych do stylizacji - lakiery i pianki bardzo je przesuszają. Raz w tygodniu funduj im półgodzinny zabieg nawilżający.

Więcej o fryzurach:

Publikacja:
Redaktor: Uroda
Oceń 2,90 / 10 głosów
Drukuj Drukuj
Raport specjalny