Polki.pl

Fotografia Ślubna - Wyjątkowe zdjęcia z Waszego ślubu, wesela i pleneru

Fotografia Ślubna - Wyjątkowe zdjęcia z Waszego ślubu, wesela i pleneru
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Fotografia Ślubna - Wyjątkowe zdjęcia z Waszego ślubu, wesela i pleneru

Fotografia jest moim hobby i wielką pasją, której od kilkunastu lat poświęcam większą część swojego wolnego czasu. Fotografia przyrodnicza - krajobrazy górskie i nizinne, zdjęcia fauny i flory, makrofotografia... Od nich zaczęła się moja przygoda z fotografią.

Pasja do gór, przyrody i fotografii zaprowadziła mnie w różne części świata - do Azji, Afryki, a także do wielu państw europejskich. Po każdej z dalekich wypraw wracam z kartą pełną zdjęć ;)

Zawodowo zajmuję się fotografią okolicznościową. Oferuję pełen zakres fotografii ślubnej - dokumentacja zdjęciowa obejmuje czas od przygotowań przed ślubem poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną aż do ostatniego gościa podczas zabawy weselnej. Sesja plenerowa odbywa się w wybranym przez Was miejscu.

Zapraszam do oglądnięcia pełnej galerii zdjęć i zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Lubię naturalne światło i staram się je wykorzystać jak najlepiej w celu oddania naturalnych barw i światłocieni zbliżonych do tego, co widzi ludzkie oko. Nie wzbraniam się jednak przed doświetleniem niektórych zdjęć sztucznym światłem czy bardziej „efektowną” obróbką. Mam sporo pomysłów na ciekawe zdjęcia zarówno podczas ślubu jak i w trakcie wesela czy pleneru, ale jestem otwarty na Wasze propozycje, nawet te nietypowe i trochę szalone :) Oferuję pełen zakres fotografii ślubnej - dokumentacja zdjęciowa obejmuje czas od przygotowań przed ślubem poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną aż do ostatniego gościa podczas zabawy weselnej. Sesja plenerowa odbędzie się w wybranym przez Was miejscu w dniu innym niż dzień ślubu. Podczas spotkania mogę przedstawić Wam różne pomysły i sugestie. Moją specjalnością jest również fotografia krajobrazowa - zdjęcia w pięknej scenerii będą dodatkową ozdobą Waszej sesji. Zapraszam do oglądnięcia pełnej galerii zdjęć i zapoznania się z ofertą na mojej stronie internetowej.

Fotografia Ślubna - Wyjątkowe zdjęcia z Waszego ślubu, wesela i pleneru Fotografia Ślubna - Wyjątkowe zdjęcia z Waszego ślubu, wesela i pleneru Fotografia Ślubna - Wyjątkowe zdjęcia z Waszego ślubu, wesela i pleneru Fotografia Ślubna - Wyjątkowe zdjęcia z Waszego ślubu, wesela i pleneru
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Fotografi...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Torebki damskie ZORMAXTorebki damskie ZORMAX
Sprzedaż hurtowa toreb i torebek...
Region: mazowieckie (Wólka Kosowska)
Kategoria: Moda dla pań
Gabinet Wróżb "Pod Skrzydłami Aniołów"Gabinet Wróżb "Pod Skrzydłami Aniołów"
NIECH WIECZÓR PANIEŃSKI BĘDZIE WYJĄTKOWY.Jeżeli jeszcze się...
Region: śląskie (Katowice)
Kategoria: Wieczór panieński
Dj na wesele Paweł BorowskiDj na wesele Paweł Borowski
Człowiek związany z tą profesją od zawsze. Niepowtarzalny...
Region: wielkopolskie (Konin)
Kategoria: Zespoły muzyczne
CKB "U OSTROWSKICH"CKB "U OSTROWSKICH"
Przyjęcie Weselne w Pięknej Zabytkowej Sali z Największym...
Region: śląskie (Siemianowice Śląskie)
Kategoria: Sale weselne