Polki.pl

Fotografia ślubna - Marcin Zieliński

Fotografia ślubna - Marcin Zieliński
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Fotografia ślubna - Marcin Zieliński

Cześć nazywam się Marcin Zieliński, jestem fotografem z zamiłowania, historykiem z wykształcenia, szczęśliwym mężem i ojcem.

Fotografią zajmuję się już ładnych kilka lat, (a dokładnie ponad osiem) chociaż moje początki sięgają zamierzchłych czasów końca PRL-u gdy zawitał u mnie aparat produkcji ZSRR o nazwie LOMO.  Zrobiłem nim rolkę kliszy, która nie wywołana przepadła gdzieś w czeluściach szuflady.

Ponowne spotkanie z fotografią nastąpiło dosyć przypadkowo, zostało mi przydzielone zadanie udokumentowania dużej imprezy plenerowej, aparat który wpadł wtedy w moje ręce został w nich do dziś. Mimo, że zmieniały się jego nazwy i gabaryty jest ze mną zawsze, odkładam go tylko na sen.

Moje zainteresowanie reportażem trwa do dziś, w tym czasie uwieczniłem wiele lokalnych i regionalnych wydarzeń. Dotychczas współpracowałem z  gazetami takimi jak: Dziennik Bałtycki, Gazeta Kartuska czy portalem Kartuzy.info. Moje zdjęcia ukazały się w folderach i albumach promocyjnych dotyczących Kaszub i Pomorza, czasopismach turystycznych i  w wielu innych publikacjach.

Aktualnie w mojej fotografii skupiam się na pokazaniu piękna uosobionego pod postacią kobiety, piękna o wielu twarzach  i różnych charakterach, piękna ciała i umysłu. Moje prace w tej dziedzinie można zobaczyć tu.

Jeżeli doczytaliście do tego momentu i nie znudził Was subiektywny opis mojej osoby to zapraszam do skorzystania z moich usług jako fotografa – nie tylko ślubnego.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Fotografia ślubna - Marcin Zieliński Fotografia ślubna - Marcin Zieliński Fotografia ślubna - Marcin Zieliński Fotografia ślubna - Marcin Zieliński
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Fotografi...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Fiesta Restauracja Lublin. Konferencje i wesela.Fiesta Restauracja Lublin. Konferencje i wesela.
Restauracja Fiesta organizuje konferencje, bankiety, wesela,...
Region: lubelskie (Lublin)
Kategoria: Restauracje
Hotel Tarnovia S.A.Hotel Tarnovia S.A.
Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu,ale problemy związane...
Region: mazowieckie (Tarnów)
Kategoria: Hotele, pensjonaty
Clarins
La Femme to pierwszy autoryzowany Salon Clarins' a we Wrocławiu....
Region: dolnośląskie (Wrocław)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie
Smakosz Bar
Organizujemy wesela, przyjęcia i inne imprezy okolicznościowe na...
Region: kujawsko-pomorskie (Nakło nad Notecią)
Kategoria: Catering