Polki.pl

Fotografia Ślubna Marcin Niemczyk

Fotografia Ślubna Marcin Niemczyk
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Fotografia Ślubna Marcin Niemczyk

Witam Państwa serdecznie Nazywam się Marcin Niemczyk i jestem fotografem ślubnym. Korzystając z możliwości chciałbym przedstawić Państwu ofertę Fotografii ślubnej, jeśli Państwo nie mają jeszcze wybranego fotografa ślubnego może zainteresuję Państwa moją oferta. Realizuję w cenie: - Reportaż, realizowany od przygotowań aż do zakończenia oczepin czyli koło 1 w nocy. - Co najmniej 300 zdjęć obrobionych i gotowych do wywołania w pełnej rozdzielczości -Piękne robione ręcznie na zamówienie albumy w oprawach z ekoskór, skór zamszowych czy też naturalnych, wybór z ponad 100 różnych wzorów i formatów.

Jest oczywiście możliwość zamiany oferowanych przeze mnie albumów na inne, bądź też foto książkę, wszystko jest w kwestii uzgodnień. - Wywołane zdjęcia w odpowiednich formatach do albumów na papierze typu „jedwab” - Płyta DVD ze zdjęciami obrobionymi – 300 sztuk.  - Płyta w okładce z nadrukiem - Plener w innym dniu niż uroczystość . - Sesja przed ślubem tzw. „narzeczeńska” ;) Do uzgodnienia - Galeria WWW dla Państwa Młodych utrzymana na moich serwerach. Zapraszam na moja stronę pod adresem: www.marcinniemczyk.pl jeśli oferta zainteresuje Państwa proponuję przejrzeć jeszcze pełne reportaże ślubne zrealizowane w poprzednich sezonach.

22 lut 2014
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Świetne :)
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

z fotografią jest jak z kobietą.... uzależnia...Zapraszam na www.marcinniemczyk.pl

Fotografia Ślubna Marcin Niemczyk Fotografia Ślubna Marcin Niemczyk Fotografia Ślubna Marcin Niemczyk Fotografia Ślubna Marcin Niemczyk
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 Balet 
 Balet 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
Fotografi...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM