Polki.pl

Fotografia ślubna arteGGo

Fotografia ślubna arteGGo
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Fotografia ślubna arteGGo

Zajmuję się fotografią artystyczną i okolicznościową. Zdjęcia wykonuję przede wszystkim na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Najchętniej i z największą przyjemnością fotografuję ludzkie emocje, których zazwyczaj nie da się powtórzyć. Moje zdjęcia pozwalają utrwalić tak szczególne i niezapomniane momenty z życia, jak uroczystość ślubną czy zabawę weselną. Fotografia jest przede wszystkim moją pasją i dlatego w każde zlecenie angażuję się z maksymalnym poświęceniem i nie uznaję półśrodków. Nie bazuję na sztampowych i schematycznych ujęciach z książek dla fotografów. Każda wykonywana przeze mnie sesja musi być wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i każda Para Młoda ustala ze mną punkt po punkcie zakres obsługi fotograficznej i ingerencji w uroczystość.  Każdy z elementów poprzedzających i następujących po uroczystości ślubnej można udokumentować na setki sposobów, dlatego nie ma możliwości stworzenia jednolitego schematu czy pakietu usług, który będzie odpowiadał każdemu.

Przykładowo, niektórzy chcą mieć poprostu wysmakowaną, profesjonalnie przygotowaną pamiątkę ze swojego ślubu i nie oczekują obecności fotografa od samego rana w dniu ślubu i aż do wyjścia ostatniego gościa weselnego.

W takiej sytuacji powstaje sesja podstawowa: przyjazd pod kościół/USC, reportaż z uroczystości ślubnej, zdjęcie zbiorowe ze wszystkim gośćmi i początek imprezy weselnej. Kilkadziesiąt zdjęć po pełnej obróbce graficznej przekazuję na płycie DVD i w formie galerii internetowej. Taka forma obsługi fotograficznej ślubu i wesela jest jednocześnie najbardziej ekonomiczna. Dodatki można zamówić później i dzięki temu koszty rozłożą się w czasie:

- ekskluzywny album oprawiony w skórę ze zdjęciami w dużym formacie, np. 15x21cm, i na bardzo dobrym papierze fotograficznym

- dodatkowe, mniejsze albumy tradycyjne w twardej oprawie dla rodziców

- fotoksiążka może mieć format kieszonkowy i kosztować niewiele, ale może być też w rozmiarze XXL z rozkładówkami, co w sposób ewidentny wpływa na jej cenę

- prezentacja multimedialna na płycie DVD z podkładem dźwiękowym  wykorzystującym Waszą ulubioną muzykę

- duży obraz na płótnie o wymiarach nawet 100 x 150 cm, który będzie znakomita ozdobą Waszego mieszkania lub domu

- fotokalendarz z Waszymi zdjęciami, który przez cały rok będzie przypominał o tym ważnym wydarzeniu

- gadżety z Waszymi zdjęciami jak koszulki, kubki, poduszki, pluszami, puzzle, torby, kule śniegowe, bąbki choinkowe i wiele, wiele innych

Jeśli chcesz, to możesz zamówić również sesję kompletną i kompleksową. Wtedy towarzyszę Wam przez cały czas przygotowań do ślubu. Umawiamy się na zdjęcia narzeczeńskie, przymierzanie sukni, przygotowania u kosmetyczki i u fryzjera, ubieranie, błogosławieństwo z rodzicami. Następnie oczywiście przejazd pod kościół lub urząd, reportaż z uroczystości zaślubin i pełna dokumentacja zdjęciowa zabawy weselnej do późnych godzin nocnych. Dodatkowo umawiamy się w określonym terminie i wybranym, atrakcyjnym miejscu na plener artystyczny z Parą Młodą. Stare fabryki, dworce kolejowe, pałace i zamki, jeziora, stawy, rzeki i parki – jest wiele miejsc, gdzie możemy wykonać taką sesję.

Jak widać zakres możliwości jest ogromny, a ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia. Jestem otwarty na wszystkie pomysły i propozycje. Zapraszam do kontaktu.

artur zagrodnik

www.arteggo.pl

arteggo@arteggo.pl

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Fotografia ślubna arteGGo Fotografia ślubna arteGGo Fotografia ślubna arteGGo Fotografia ślubna arteGGo
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Fotografi...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM