Polki.pl

Foto-graf Jacek Kolesiński

Foto-graf Jacek Kolesiński
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Foto-graf Jacek Kolesiński

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym. A takie wymagają szczególnej oprawy. Fotografowanie i wideofilmowanie ślubu oraz wesela to dla nas wielka odpowiedzialność, dlatego staramy się wykonywać reportaż z wielkim zaangażowaniem, wykorzystując 20 lat doświadczenia oraz najwyższej jakości sprzęt i materiały. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, ponieważ ślub jest wydarzeniem niezwykłym i niepowtarzalnym.

Jednym z elementów naszej oferty są albumy tradycyjne (wklejane). Zawierają zdjęcia pozowane oraz reportaż ze ślubu. Każde zdjęcia poddawane jest obróbce cyfrowej (minimalna to poprawa kolorystyki oraz kontrastu - również w reportażu). Rodzaj przygotowania graficznego dobierany jest w zależności od życzeń klientów. Na oryginalność naszych albumów, oprócz wysokiej jakśoci fotografii, wpływają też dekoracje stron. Wykonywane są ręcznie, a ich rodzaj różni się w zależności od zdjęcia. Wykorzystujemy między innymi farby akwarelowe, dziurkacze dekoracyjne oraz folię samoprzylepną.

Albumy książkowe projektowane są indywidualnie. Staramy się, aby każdy z nich był nietypowy oraz odznaczał się oryginalnym stylem. Uznajemy, że album powinien być przygotowany w zwartej szacie graficznej. Zróżnicowane zdjęcia gwarantują, że nie będzie nudny, a spójna szata graficzna połączy album w jedną całość i uczyni go rozpoznawalnym. Albumy książkowe tworzymy bez użycia szablonów, układ danej strony zależy od charakteru wybranych do niej zdjęć. Styl dobieramy według klimatu wesela, ostateczną decyzję podejmuje jednak Para Młoda.

Oferujemy również usługę wideofilmowania. Która może obejmować:- przygotowanie Państwa Młodych - błogosławieństwo - ceremonię zaślubin - pierwszy taniec - zabawę weselną (do oczepin) - oczepiny - kilka ujęć w plenerze

Każdy przygotowywany przez nas film zawiera indywidualne cechy, staramy się sesje plenerowe stworzyć wyjątkowo dla każdej Pary Młodej.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Foto-graf Jacek Kolesiński Foto-graf Jacek Kolesiński Foto-graf Jacek Kolesiński Foto-graf Jacek Kolesiński
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Foto-graf...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
PROFESJONALNA STYLIZACJA ŚLUBNAPROFESJONALNA STYLIZACJA ŚLUBNA
OFERUJĘ PEŁNĄ STYLZACJĘ ŚLUBNĄ PARY MŁODEJ: - STYLIZACJA...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Wizażyści
Margot studio bizuteria artystycznaMargot studio bizuteria artystyczna
Galeria biżuterii artystycznej, autorskiej ze srebra i złota,...
Region: wielkopolskie (Poznań)
Kategoria: Biżuteria ślubna
Plastbud Sp. z o.o.Plastbud Sp. z o.o.
Plastbud Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma,...
Region: podkarpackie (Pustków)
Kategoria: Pozostałe...
Haircoif. Salon fryzjerski CH TulipanHaircoif. Salon fryzjerski CH Tulipan
Salony fryzjerskie Haircoif należą do francuskiej sieci o...
Region: łódzkie (Łódź)
Kategoria: Salony kosmetyczne, fryzjerskie