Polki.pl

Florystyka i dekoracje ślubne ARCADINES

Florystyka i dekoracje ślubne ARCADINES
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Florystyka i dekoracje ślubne ARCADINES

Stawiamy na oryginalność, by za pomocą kwiatów nadać wyjątkowy wygląd w najważniejszym dla Państwa dniu.Jesteśmy pasjonatami piękna, kwiatów i ogrodów, ceniącymi sobie styl, funkcjonalność oraz harmonię kompozycji. Wszystkie nasze prace i projekty powstają z pasją i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Specjalizujemy się we florystyce ślubnej. Zapewniamy najświeższe kwiaty oraz najciekawsze pomysły. Jesteśmy świetnymi słuchaczami, wsłuchujemy się w wizję klientów, doradzając najlepsze rozwiązania. Naszą ofertę dostosujemy do indywidualnych wymagań. Wykonujemy: Bukiety ślubne oraz butonierki Kwietne ozdoby do włosów oraz biżuterię (bransoletki, opaski na włosy, wianki) Dekoracje samochodu i kościoła Dekoracje sali oraz aranżacje stołów Bukiety oraz kosze dla rodziców Upominki i podziękowania dla gości  Więcej naszych realizacji możecie Państwo obejrzeć na stronie: http://pracownia-arcadines.pl/ oraz na naszym profilu facebook: https://www.facebook.com/arcadines Zapraszamy do współpracy!

Florystyka i dekoracje ślubne ARCADINES Florystyka i dekoracje ślubne ARCADINES Florystyka i dekoracje ślubne ARCADINES Florystyka i dekoracje ślubne ARCADINES
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Florystyk...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM