Hit! Najlepsze ćwiczenia na boczki i fałdki!

Poznaj proste ćwiczenia i triki, dzięki którym obcisłe spodnie i bluzki wreszcie będą leżały idealnie!

ładowanie... ćwiczenia na boczki w domu
fot. Fotolia

Skąd te fałdki i boczki?

Stając na wadze, zawsze widzisz wynik w normie. Nie masz więc powodu, by się odchudzać. Ale gdy wkładasz obcisłe dżinsy, górą wylewają  się „boczki”, a pod stanikiem z przodu i z tyłu robią się mało estetyczne fałdki zahaczające o plecy. Twój problem to nadmiar tkanki tłuszczowej w górnej części ciała. Boryka się z nim większość kobiet, zwłaszcza po 35. roku życia.

Sprawdź, jakie są zalecane ćwiczenia na boczki w domu!

Jak pozbyć się uporczywych boczków i fałdek (także tych z pleców)?

Całe szczęście, że są skuteczne ćwiczenia, które pomogą ci pozbyć się niedoskonałości. Działają dwutorowo. Po pierwsze, spalają tłuszcz. To jednak może zająć trochę czasu – nawet 2–3 miesiące. Ale są też efekty niemal natychmiastowe.

Już po 2 tygodniach znacznie wzmocnisz tzw. mięśnie głębokie. Dzięki temu przestaniesz się garbić, a fałdki na brzuchu i plecach automatycznie się rozprostują. Rezultaty tych ćwiczeń są naprawdę świetne. Kobiety, które testowały ten plan ćwiczeń, po 14 dniach średnio straciły 5 cm w talii i pod biustem. Dodatkowo zmniejszyły swoją wagę o mniej więcej 1,5 kg.

Oto ćwiczenia na boczki w domu!

ćwiczenia na boczki w domu ćwiczenia na fałdki ćwiczenia na fałdki ćwiczenia na fałdki ćwiczenia na fałdki
ćwiczenia na fałdki ćwiczenia na fałdki
Publikacja:
Agata Bernaciak Redaktor, Wydawca serwisu
Oceń zdjęcie 7 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
trolololo2014.06.05 01:51
Nie trzeba nic kupować, wystarczy trochę wyobraźni. Ekspander zastąp skakanką, albo zwiniętym (skręconym jak do wyciśnięcia z wody) ręcznikiem a ciężarek butelką wody 1,5l. Niestety na hula hop nie mam pomysłu
trolololo2014.06.05 01:51
Nie trzeba nic kupować, wystarczy trochę wyobraźni. Ekspander zastąp skakanką, albo zwiniętym (skręconym jak do wyciśnięcia z wody) ręcznikiem a ciężarek butelką wody 1,5l. Niestety na hula hop nie mam pomysłu
imperatrix2014.03.03 10:08
I pół sklepu z akcesoriami trzeba wykupić. Nie, dziękuję.
Ania2014.01.16 12:32
W trakcie ćwiczeń polecam Ustroniankę z potasem-wspomaga prawidłową pracę mięśni i pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi!
okl2013.09.09 17:04
ekstra te cwiczenia na boczki mozna wykonywac w domu!
moloko2011.03.30 16:15
1) Dieta,dieta i jeszcze raz dieta... cały czas walczę ze sobą no ale nastawienie jest dobre :) Nie lubię za bardzo warzyw i owoców więc zastąpiłam je sokami jednodniowymi - czy to jest dobry wariant ??? Czy sok ma tyle samo witamin ???
dido2011.03.09 10:49
gorzej z zabraniem się do roboty...
Raport specjalny