Sprawdź! Oto najlepsza muzyka do ćwiczeń

Tutaj znajdziesz najlepsze hity, które powinny towarzyszyć ci podczas regularnych treningów. Dodadzą energii i motywacji do ćwiczeń!

Muzyka do ćwiczeń - wybór najlepszych piosenek
fot. Fotolia

Jaką muzykę wybrać do ćwiczeń?

Wybór odpowiedniej muzyki do ćwiczeń jest bardzo istotny, ponieważ jej rytm pomaga nie tylko utrzymać tempo treningu na odpowiednim poziomie, ale i pomaga wyregulować oddech. Nie wiesz, jakie kawałki wybrać? Przede wszystkim postaw na szybkie hity, które po prostu lubisz.

Dynamiczne rytmy sprawiają, że w ćwiczenia wkładamy większy wysiłek fizyczny – wykonujemy je wówczas dokładniej i uzyskujemy lepsze efekty. Dodatkowo muzyka poprawia nasze samopoczucie, daje większą pewność siebie i pozwala jeszcze bardziej cieszyć się treningiem!

Zdaniem wielu kobiet muzyka sprawia, że podczas treningu są bardziej zmotywowane do wykonywania ćwiczeń i łatwiej im wykonywać kolejne serie, na które normalnie nie miałyby siły. Jeśli te atuty słuchania muzyki w czasie ćwiczeń nadal cię nie przekonują, zobacz nasz ranking hitów do ćwiczeń.

I po prostu spróbuj poćwiczyć ze słuchawkami w uszach!

Publikacja:
Agata Bernaciak Wydawca serwisu, Redaktor
Oceń artykuł 23 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
asiasek2014.11.16 18:38
He, he ale muzyki odpowiedniej nadal nie znalazłam :/ nauczyciel fitnessu nie jest nadal zachwycony czyżby uwziął się na mnie
Nick2013.11.07 21:49
Widzę, że niektóre lekcje polskie się omijało szerokim łukiem :)
Nick2013.11.07 21:48
Widzę, że niektóre lekcje polskie się omijało szerokim łukiem :)
Gość2013.05.28 17:13
muzyka do ćwiczeń jest bardzo ważna - dzieki nim mamy sile by trenować!
mbur2011.12.28 22:38
Zawsze ćwiczę przy muzyce, wręcz nie wyobrażam sobie treningu bez niej. Oczywiście, że mam swoją ulubioną playlistę, ale ostatnio na naturalno.pl odkryłam listy utworów przypisane do konkretnego rodzaju treningu, fajna odmiana. Polecam!