Polki.pl

Fajerwerki na wesele! Weselny pokaz pirotechniczny.

Fajerwerki na wesele! Weselny pokaz pirotechniczny.
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Fajerwerki na wesele! Weselny pokaz pirotechniczny.

Czy wiesz, że...?Już od drugiego wieku naszej ery w Chinach wierzono, że sztuczne ognie odstraszają złe duchy. Niedługo później fajerwerków używano podczas modlitw o pomyślność i szczęście.____________________________________________________________________________________________

  • Fajerwerki na wesele - weselny pokaz pirotechniczny

Idealna atrakcja na wesele. Gwarantowane niezapomniane wrażenia u gości, a także pełna obsługa pokazu i bezpieczeństwo obserwatorów. Szczegóły w ofercie na stronie internetowej. Cena ustalana jest indywidualnie.Klient może wybrać długość pokazu, ilość i rodzaj użytych materiałów, ulubione efekty itp.

  • Płonące serca jako idealna atrakcja na wesele!

Dwa złączone płonące serca niczym idealny symbol uczuć płonących między małżonkami. Atrakcja szczególnie polecana na wesela.Wysokość: 100 cm. Długość 200 cm. Możliwość umieszczenia inicjałów wewnątrz serc. Cena około 240zł.

Zapraszamy Klientów z województwa warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i pomorskiego (a w szczególności miast Ełku, Suwałk, Augustowa, Gołdapi, Orzysza, Olecka i okolic).

Specjalna oferta dla firm i lokali! Szczegóły pod numerem 517 34 542.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Zapraszamy do naszej galerii pod adresem www.fajerwerki.olecko.pl.

Fajerwerki na wesele! Weselny pokaz pirotechniczny. Fajerwerki na wesele! Weselny pokaz pirotechniczny. Fajerwerki na wesele! Weselny pokaz pirotechniczny. Fajerwerki na wesele! Weselny pokaz pirotechniczny.
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Fajerwerk...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości