Polki.pl

Fabulous Events - kompleksowa organizacja ślubów i wesel

Fabulous Events - kompleksowa organizacja ślubów i wesel
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Fabulous Events - kompleksowa organizacja ślubów i wesel

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBÓW I WESEL Agencja Ślubna Fabulous Events powstała, aby dzień Państwa ślubu i wesela uczynić chwilą niezapomnianą, pełną pozytywnych emocji i wzruszeń. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę i organizację ślubu i wesela na wysokim poziomie bez zbędnych emocjonalnych i finansowych kosztów. Najważniejsze są dla nas uśmiechy na twarzach Nowożeńców i ich Gości, dlatego wkładamy mnóstwo energii i zapału w każdą organizowaną przez nas imprezę. OFERTA Korzystając z usług konsultantów z firmy Fabulous Events zaoszczędzą Państwo mnóstwo czasu, które pochłaniają przygotowania do ślubu i wesela. PRZYGOTOWANIA * na bieżąco dostarczamy materiały podwykonawców * pilnujemy wszystkiego od dnia podpisania umowy do dnia ślubu * sprawdzamy i rezerwujemy terminy * negocjujemy i podpisujemy umowy * tworzymy i monitorujemy budżet * zarządzamy listą gości, prezentów ŚLUB I WESELE Kompleksowa organizacja ślubów i wesel obejmuje : * lokal * catering * oprawa muzyczna (ślubu i wesela) * materiały drukowane : zaproszenia, winietki, karty menu * dekoracja kościołów i sal weselnych * dekoracja samochodów, bryczek * porady stylistów, wizażystów, fryzjerów * floryści * reportaż foto i video * alkohol * tort i inne słodkości * nauka tańca * transport dla gości * noclegi * podziękowania dla rodziców i gości * atrakcje np. fajerwerki, szczudlarze, sushi bar * specjalne strony www. Dla Młodych Par * usługi valetów * scenariusz ślubu i wesela * koordynacja Dnia Ślubu i wesela ZAKOŃCZENIE * rozliczamy się ze wszystkimi podwykonawcami * pilnujemy demontażu dekoracji * przedstawiamy ostateczny budżet Sprawimy, że Dzień Waszego ślubu i wesela będzie wyjątkowy i na zawsze pozostanie w pamięci Waszej oraz zachwyconych nim Gości! NOWOŚĆ !!!

WARSZTATY ŚLUBNE DLA NARZECZONYCH Chcesz samodzielnie i profesjonalnie zorganizować swój ślub i wesele? Nie wiesz od czego zacząć? Zastanawiasz się jak zdążyć na czas z przygotowaniami? KONIECZNIE skorzystaj z Warsztatów Ślubnych prowadzonych przez dyplomowanych konsultantów firmy Fabulous Events!

NAJBLIŻSZE WARSZTATY : 09.10.2010r (edycja jesienna), Poznan Więcej informacji na stronie : www.fabulousevents.pl                                                                                 UWAGA! Po zakończeniu warsztatów, każdy uczestnik otrzyma kartę rabatową uprawniającą do 10% zniżki na usługę Koordynacji Dnia Ślubu i Wesela przez firmę Fabulous Events.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Fabulous Events - kompleksowa organizacja ślubów i wesel Fabulous Events - kompleksowa organizacja ślubów i wesel Fabulous Events - kompleksowa organizacja ślubów i wesel Fabulous Events - kompleksowa organizacja ślubów i wesel
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Fabulous...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Wybrane oferty
Zespół muzyczny Music BoxZespół muzyczny Music Box
Zespół muzyczny Music Box to zespół z wieloletnim...
Region: opolskie (Łubniany)
Kategoria: Zespoły muzyczne
Green PointGreen Point
dekoracje ślubne, dekoracja kościoła, dekoracja sali weselnej,...
Region: łódzkie (Kutno)
Kategoria: Dekoracje ślubne
srebrna różasrebrna róża
www.srebrnaroza.com.pl Oferuję możliwość wynajęcia nieczęsto...
Region: pomorskie (Gdańsk)
Kategoria: Wynajem samochodów
Pracownia terapeutyczna "Satori" Wrocław
Prowadzimy psychoterapię dla dorosłych,terapię pedagogiczną i...
Region: dolnośląskie (Wrocław)
Kategoria: Pozostałe...