Polki.pl
kom. (2)

Emel - kolekcja dziecięca na jesień i zime 2011/2012

Kolekcja jesienno-zimowa butów dla dzieci Emel to inwestycja w zdrową i komfortową aktywność dzieci. Pasja tworzenia i precyzja ręcznie wykonanych butów gwarantują doskonały styl i bezpieczne ich użytkowanie przez małych odkrywców. Emel w kolekcji jesiennej proponuje baleriny, trampki i trzewiki. Każda z grup charakteryzuje się ukierunkowaniem na inne wymogi i oczekiwania w stosunku do aury jesiennej.

Baleriny to dziewczęce obuwie o klasycznej stylistyce i kolorystyce. Solidna i bardzo elastyczna podeszwa zapewnia wygodę chodzenia. Popiel, czerwień i biel to kolorystyczne szlagiery kolekcji. Do tego subtelne dodatki dopełniają eleganckiego wyglądu i doskonale pasują na wielkie wyjścia małej elegantki.

Trampki z kolekcji jesiennej to stylistyka rodem z marynistycznych klimatów gdzie biel przeplata się z czerwienią i granatem. Słonecznych walorów dodają różowe, złote i srebrne modele przewiązane kolorowymi sznurowadłami.

Trzewiki z linii jesiennej firmy Emel to przede wszystkim zabezpieczenie nogi przed chłodem. Cholewka powyżej kostki zapewnia odpowiednią pionizację i stabilizację. Wnętrze wykończone skórą licową gwarantuje komfort oraz właściwą wentylację. Użycie  ekologicznych, roślinnie garbowanych skór w odcieniach beży oraz brązów doskonale odzwierciedla kolorystyczny trend eko a delikatne dodatki nadają przyjemnego dla oka wyglądu.

Emel

Oceń 4,00 / 1

DIY z Ulą: Kokarda do balerinek

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Obuwie dziecięce

Skomentuj Emel - kolekcja dziecięca na jesień i zime...

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Emel - kolekcja dziecięca na jesień i zime...

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl