Polki.pl

DREAM PICTURE Fotografia ślubna i nie tylko

DREAM PICTURE Fotografia ślubna i nie tylko
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
DREAM PICTURE Fotografia ślubna i nie tylko

Profesjonalne usługi fotograficzne; m.in. zdjęcia ślubne - reportaż i sesja plenerowa w dzień uroczystości lub w innym dniu, zdjęcia w studiu fotograficznym, klasyczny album lub fotoksiążka. Proponujemy również usługi fotograficzne przy imprezach typu chrzest, roczek, komunia.

Zajmujemy się profesjonalnie cyfrową kreacją. Działamy na terenie Katowic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Będzina i całego Śląska. Fotografia, grafika komputerowa, tworzenie stron internetowych - w tych dziedzinach oferujemy pełen zakres usług. Kładziemy nacisk na artystyczne podejście do pracy a każdego klienta traktujemy indywidualnie.Twórczość jest naszą pasją a w połączeniu z kreatywnością, doświadczeniem i w oparciu o wysokiej klasy sprzęt otrzymujemy efekty, jakie możecie Państwo oglądać w naszej galerii.W zakres naszych usług wchodzą: projekty stron WWW, opracowania graficzne, projekty logo, wizytówek, oraz katalogów produktów wraz z wykonaniem zdjęć. Oferujemy kompleksową obsługę fotograficzną imprez okolicznościowych jak i rodzinnych, w tym Ślubów, Chrzcin, Komunii. Wykonujemy sesje studyjne modelek i modeli, sesje typu 'brzuszek' dla przyszłych mam, sesje dziecięce i ślubne jak również zdjęcia katalogowe produktów w studiu i u klienta. Realizujemy zlecenia fotograficzne w szkołach i przedszkolach.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

DREAM PICTURE Fotografia ślubna i nie tylko DREAM PICTURE Fotografia ślubna i nie tylko DREAM PICTURE Fotografia ślubna i nie tylko DREAM PICTURE Fotografia ślubna i nie tylko
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
DREAM...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
wizaż i charakteryzacja &lt; anjoy.pl &gt;wizaż i charakteryzacja < anjoy.pl >
Zajmuję się tworzeniem wizerunku na potrzeby klienta. -...
Region: mazowieckie (Warszawa)
Kategoria: Wizażyści
&quot;INRAB&quot; Dawid Wawrzko Masażysta"INRAB" Dawid Wawrzko Masażysta
Dyplomowany tech. masażysta klubu sportowego świadczy usługi...
Kategoria: Salony masażu
kupie 116,122 dziewczynke kurtki tuniki bluzki
kupie ciuszki dobrym stanie prosze pisaci monik2471@wp.pl...
Kategoria: Moda dziecięca
Hotel MaratonHotel Maraton
Hotel MARATON *** położony jest 500 m od jednej z głównych ulic...
Region: pomorskie (Bydgoszcz)
Kategoria: Hotele