Polki.pl
kom. (0)

Doniczki ogrodowe - moda na zielony design

Strona 1 z 5

Ogród już przygotowany do przywitania wiosny? Jeśli wszystkie czynności pielęgnacyjne zostały sumiennie wykonane, czas na udekorowanie ogrodu najlepiej w sposób niebanalny. Na początek polecamy wyraziste i urzekające donice ogrodowe.

Doniczki ogrodowe - moda na zielony design

Dekorowanie ogrodu jest samą przyjemnością. Po zimowej hibernacji ogród powoli wraca do życia, otwierając się na nowe promienie słońca i letni powiew wiatru. To odpowiedni moment, aby rozejrzeć się za elementami, które choć są tylko dodatkiem, pięknie dopełnią nam całości charakteru naszego ogrodu. Dziś skupmy się na doniczkach. Ten nieoceniony element sprawi, że nawet najmniejszy czy najmniej nasłoneczniony ogród stanie się ciekawą, barwną kompozycją kwiatów i ziół. Tym bardziej, iż producenci prześcigają się w pomysłach na coraz to ciekawsze modele. Ta bogata oferta doniczek ogrodowych pozwala nam swobodnie, wedle potrzeby dostosować ich charakter do ogrodu. Mogą być tylko niewielkim jego elementem, ale mogą być również jednym z głównych jego punktów, które sprytnie przyciągną uwagę.

Doniczki ogrodowe - moda na zielony design

 

Wiele z poniższych propozycji można wykonać samodzielnie, wykorzystując do tego to, co aktualnie mamy w ogrodzie pod ręką. Wystarczy ceglana doniczka, spinacze, sznurek, kilka odpornych na wodę i ścieranie farb i szablonów, aby wyczarować własnoręcznie wykonaną doniczkę. Jeśli roślinki są pnące można również dołączyć do nich delikatny drucik, którym wymodelujemy (w sposób bardzo delikatny, starając się nie naruszyć powierzchni łodygi) roślinę.

Doniczki ogrodowe - moda na zielony design

Fot. homeandgarden.craftgossip, diynetwork,homedit.com

Oto ciekawsze propozycje designerskich doniczek  • 1
  •   z 5 

Oceń 5,00 / 1

Kuchnia Anny Jurksztowicz: szpinak z gorgonzolą

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Meble, dekoracje

  • Ekologiczny fotel - DIY! Ekologiczny fotel - DIY! Zobacz jak za pomocą dębowych kantówek i pęku patyków wierzbowych zrobić wygodny i stylowy fotel!
  • Tablica i organizer na ścianę - DIY Tablica i organizer na ścianę... Zobacz jak samodzielnie zrobić praktyczny tablico-organizer, który będzie świetnie wyglądać na Twojej...
  • Wieszak z krzesła - DIY! Wieszak z krzesła - DIY! Potrzebujesz tylko kilku krzeseł, by w parę chwil własnoręcznie stworzyć praktyczną garderobę!
  • Pufa z opony - DIY Pufa z opony - DIY Sprawdź, jak własnoręcznie przygotować „wyścigową” pufę ze starej opony!

Skomentuj Doniczki ogrodowe - moda na zielony design

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Doniczki ogrodowe - moda na zielony design

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dom i ogród