Nowoczesne kominki - postaw na biokominek

Biokominek może mieć każdy - niezależnie od wielkości lokum. Co musimy zrobić, aby mieć taki nowoczesny kominek?

Nowoczesne kominki
fot. Fotolia

Biokominki robią furorę! Urządzenia są tak zbudowane, że może sobie na nie pozwolić praktycznie każdy. Montaż biokominka jest banalnie prosty, a ceny zaczynają się już od 100 zł. Ogromną zaletą nowoczesnych kominków jest to, że można je zainstalować praktycznie w każdym wnętrzu.

Czym jest biokominek?

Jeszcze niedawno marzenie o własnym kominku mogli spełnić tylko wybrańcy, którzy posiadali własne domy i dodatkowo mieli możliwość podłączenia odpowiednich przewodów kominowych. Pozostali mogli tylko pomarzyć o posiadaniu tego klimatycznego dodatku. Dzięki wprowadzeniu do sprzedaży nowoczesnych kominków nie trzeba już walczyć z różnymi ograniczeniami - biokominek można szybko i sprawdnie zamontować w większości pomieszczeń, nawet tych bardzo małych, co z pewnością ucieszy mieszkańców bloków.

Ceny biokominków

Ceny biokominków zaczynają się już od 100 zł, więc nie musimy obawiać się wysokich kosztów zakupu takich urządzeń. Jak działa biokominek? Urządzenie zasilane jest specjalnym biopaliwem (cena za litr już od 10 zł). Płyn wlewa się do specjalnego, ozdobnego korytka, po czym już po chwili można cieszyć się przyjemnym ciepłem i klimatyczną atmosferą, jaką daje nam taki kominek. Tego typu kominki dają przyjemne ciepło, ale na pewno nie służą jako docelowa forma ogrzewania mieszkania.

Dlaczego warto mieć biokominek?

Biokominek jest świetną alternatywą dla tradycyjnych kominków, co ważne, alternatywą o wiele tańszą i o wiele wygodniejszą. Decydując się na biokominek nie będziemy musieli martwi się o takie problemy jak zabrudzenie mebli czy ścian dymem, ponieważ biopaliwo spala się bezwonnie i bezdymnie.

Producenci oferują przeróżne formy i kształty biokominków, dzięki czemu tały się one stylowym dodatkiem w domach, mieszkaniach czy restauracjach. Biokominek można powiesić na ścianie, postawić na komodzie, na półce czy na podłodze. Każdy z pewnością będzie mógł dopasować go do swojego wnętrza. Polecane artykuły:


Oceń 3,67 / 3 głosy
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Jak dobrać kanapę do salonu?

 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Raport specjalny