POLECAMY

I co ja mam zrobić?Zmywarka do zabudowy.

napisał/a: twistasia, 2008-10-24 20:32
Od dwóch tygodni mam zmywarkę.Jest ,ale jakby jej nie było.Nadal myję ręcznie.Zmywarka stoi obok i "patrzy".Miałam zamiar wstawić ją pod płytę gazową,w miejsce gdzie zazwyczaj jest piekarnik.Dowiedziałam sie jednak ,ze zmywarek nie można montować w tym miejscu.Zmywarka (Electrolux 46010)przeznaczona jest do zabudowy,więc jako wolnostojaca ,byłaby wątpliwą ozdobą kuchni,pomijając fakt,że nie bardzo miałabym gdzie ją postawić.W sklepie powiedziano mi,że mozna zamontować pod płytą,w spółdzielni mieszkaniowej,że nie.Co ja mam zrobić?
napisał/a: MalaTerrorystka, 2008-10-24 21:47
Znaleźć inne miejsce...??
napisał/a: twistasia, 2008-10-24 21:57
Inne miejsce ,to chyba sypialnia ,bo tylko tam mam trochę "luzu":mad:
napisał/a: MalaTerrorystka, 2008-10-24 22:03
No cóż... każdy rozsądny wie, że trzeba brać poprawkę na to, co "fachowcy w sklepach" (tu powinno byc dużo """""""""""""""""""""""""""") mają do powiedzenia... Ich celem jest sprzedaż i czasem nawet kit wcisną, byle się kupiło coś dużego, drogiego...
to masz chyba problem;)Ale może lepiej zlikwidować jakieś półki, szafki...?to zawsze można gdzieś powiesić, jakoś inaczej zagospodarować...
napisał/a: Konwalia5, 2008-10-27 00:09
Marzy mi się zmywarka i nawet były plany zakupu, ale niestety zamrazarka odmówiła posłuszeństwa i to ona była na pierwszym planie zakupu. Zmywarka musi jeszcze troszke poczekać aby zamieszkać w moim domu :)
napisał/a: twistasia, 2008-10-27 21:20
Konwalia,moja zmywarka nadal stoi ...Czy naprawdę nie ma na forum ,fachowca,który mógłby mi pomóc???Pytanie:czy można zamontować zmywarkę pod płytą gazową?Proszę pomóżcie!
laurence
napisał/a: laurence, 2008-10-27 22:40
twistasia napisal(a):Od dwóch tygodni mam zmywarkę.Jest ,ale jakby jej nie było.Nadal myję ręcznie.Zmywarka stoi obok i "patrzy".Miałam zamiar wstawić ją pod płytę gazową,w miejsce gdzie zazwyczaj jest piekarnik.Dowiedziałam sie jednak ,ze zmywarek nie można montować w tym miejscu.Zmywarka (Electrolux 46010)przeznaczona jest do zabudowy,więc jako wolnostojaca ,byłaby wątpliwą ozdobą kuchni,pomijając fakt,że nie bardzo miałabym gdzie ją postawić.W sklepie powiedziano mi,że mozna zamontować pod płytą,w spółdzielni mieszkaniowej,że nie.Co ja mam zrobić?


A spółdzielnia mieszkaniowa czym to tłumaczy, że niby nie można?
A z drugiej strony faktem jest, że w niektórych sklepach to zrobią wszystko, żeby tylko towar sprzedać!
napisał/a: ~GosiaInuszka, 2008-10-28 13:50
twistasia napisz jaką masz płytę, elektryczną czy na gaz. Jeśli na gaz to na jaki? Gdzie znajduje się piekarnik? Ile masz gniazdek elektrycznych i gdzie jest odpływ wody, jak daleko od miejsca w którym chcesz żeby stała zmywarka. My mamy Candy do zabudowy, mąż sam ją zamontował, jak mu przeczytałam Twój post, to zaczął zadawać właśnie takie pytania. Może w sklepie nie podałaś takich danych i dlatego tak Ci powiedzieli. Mój mąż twierdzi, że przy elektrycznej płycie nie powinno być problemów, a przy gazowej trzeba szukać innego miejsca ze względów bezpieczeństwa, cokolwiek to znaczy brzmi poważnie.
napisał/a: zuzka37, 2008-10-28 14:10
moja kolezanka miala ten sam problem, tez spoldzielnia nie dala jej zamontowac zmywarki, sprzedala ja mi.......ale zycze ci zebys ty miala z tym wiecej szczescia niz ona.
napisał/a: Brzoskwinkaa, 2008-10-28 16:22
zrob sobie pod płytą szuflady a zmywarkę wstaw w miejsce szafki. Toż to od dawna wiadomo, ze niektore sprzety nie moga stac obok siebie: lodowka obok gazówki itp