POLECAMY

Najlepszy pomysł na prezent na Dzień Matki! Wygraj słodkie zestawy od marki Wawel i obdaruj ukochaną Mamę

Napisz, za co jesteś wdzięczna swojej Mamie! Czekają na Was słodkie nagrody.

Małgorzata Górecka / tydzień temu
Najlepszy pomysł na prezent na Dzień Matki! Wygraj słodkie zestawy od marki Wawel i obdaruj ukochaną Mamę fot. Fotolia/kolaż Polki.pl
Dla jednych jest przewodnikiem, dla innych skarbnicą wiedzy, bywa i wymagającym szefem, który stawia niełatwe zadania, jednak każdy przyzna, że Mamie, najbliżej jest do najlepszej przyjaciółki. Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania okazjonalne słodkości od marki Wawel dla Was i Waszych mam.

Prezent idealny!

Prezenty... Uwielbiamy je wręczać, bo radość na twarzy obdarowywanej osoby jest bezcenna. Ale z drugiej strony, zawsze pojawia się ten mały problem - co kupić? Kolejne perfumy? A może książkę? Nie? A może... No właśnie - co?
Jest jednak coś, co z pewnością uszczęśliwi Waszych bliskich i da Wam poczucie dokonania właściwego wyboru. SŁODKOŚCI! Tu nie ma mowy o pomyłce, zwłaszcza gdy decydujemy się wręczyć smakołyki z wyjątkowej edycji!

Okaż miłość z okazji Dnia Matki

Marka Wawel śmiało wyszła tej potrzebie naprzeciw, tworząc linię słodyczy na specjalne okazje - pamiętając zarówno o pysznym smaku, wyjątkowej formie, jak i atrakcyjnym opakowaniu. 
To właśnie dlatego, naszym zdaniem, słodkie Całusy i bombonierki od marki Wawel są idealnym prezentem z okazji Dnia Matki. Do wyboru mamy bardzo kobiece czekolady w fantazyjnej formie całusów - stąd ich nazwa "Całusy karmelowe" i "Całusy malinowe" - oraz bombonierki z cukierkami: "Trufle w czekoladzie" i "Karmelowe w czekoladzie", które już teraz możecie wygrać w naszym konkursie!

Zadanie konkursowe:

Napisz, za co jesteś wdzięczna swojej Mamie.
 

Nagrody:

Do 30 najwdzięczniejszych Autorów i ich Mam, wyślemy słodkie prezenty od Wawel!
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 dni temu
no moja mama to by mnie chyba ubiła jakbym jej dała coś słodkiego na dzień matki. :D teraz jak się wzięła ostro za siebie, uprawia jogę, stosuje iqacai na wspomaganie w diecie, je czysto i odstawiła słodycze całkowicie to wolę nie ryzykować i kupię jej jakiś karnet spa albo coś. bo ze słodkim to jeszcze mnie wyrzuci z domu. :D :D