POLECAMY

Pokaż nam zdjęcie swojego ogrodu i wygraj nagrody!

Farby, pędzle oraz komplet lampionów czekają właśnie na ciebie! Konkurs trwa do 17 sierpnia!

Małgorzata Górecka / 3 tygodnie temu
Pokaż nam zdjęcie swojego ogrodu i wygraj nagrody! fot. materiały prasowe

Niech żyje kolor w ogrodzie! to hasło, pod którym kryją się nie tylko barwy kwiatów rosnących w ogrodach, na tarasach lub balkonach, lecz także kolorystyka dekoracji i dodatków: mebli, lampionów, donic i małej architektury ogrodowej. Lato to najlepszy moment, aby zadbać o swój zielony zakątek i namalować go od nowa, zupełnie inaczej – kolorowo! 
 
Redakcja polki.pl razem z Altax Viva Garden! – nowymi farbami ogrodowymi dla kobiet, zaprasza do udziału w konkursie zdjęciowym. 

Zadanie konkursowe:

Prześlij nam zdjęcie swojego zielonego zakątka - całego ogrodu, balkonu, tarasu, działki lub jego fragmentu, na którym widać kolory. 
 
Poszukujemy zgłoszeń, na których kolory prezentują się nie tylko na kwiatach! Może to być jeden kolor lub kilka różnych na doniczce, murku, na płocie, meblach lub innych dekoracjach ogrodowych. Zdjęcie wyślij przez formularz zgłoszeniowy. Trzy najbardziej kreatywne zdjęcia wygrywają! 

 

Nagrody:

Pokaż nam swoje ulubione kolory w ogrodzie, a być może to Twoja przydomowa przestrzeń stanie się jeszcze piękniejsza dzięki fantastycznym nagrodom:
  • Komplet dekoracyjnych lampionów wykonanych z drewna do przemalowania według własnego uznania (lampion duży – 46cm x 20cm x 20 cm; lampion mały – 31cm x 14cm x 14cm)
  • 4 puszki farby Altax Viva Garden! z letniej palety 
  • Pędzle 
 
Nowoczesnymi farbami Altax Viva Garden!, można pomalować takie powierzchnie jak drewno, cegła, metal, beton, terakota, a nawet ceramika. Farby pozwolą cieszyć się pięknym ogrodem, tarasem lub balkonem przez cały rok, niezależnie od sezonu. Zatem inspiruj się kolorami razem z nami! Czas start!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)