POLECAMY

Nasz ranking 10 najładniejszych ras psów - głosuj i ty!

Zobacz, które wybrałyśmy i zagłosuj!

Wybierając psa, należy wprawdzie kierować się nie względami estetycznymi, ale usposobieniem danej rasy i dopasowaniem jej do naszego trybu życia oraz warunków mieszkaniowych. Właściciel maleńkiej kawalerki nie przygarnie przecież husky'ego, nawet jeśli urzekną go jego piękne błękitne oczy. Nie przeszkadza to jednak w debatowaniu na temat tego, jakie rasy psów uważamy za najbardziej urocze. Właśnie dlatego stworzyłyśmy nasz subiektywny ranking 10 najładniejszych ras psów!

10 najbardziej uroczych ras - najładniejsze psy

W naszym zestawieniu królują raczej małe pieski, które nawet w dorosłym życiu rosną do niewielkich rozmiarów. Nie brakuje jednak także tych czworonogów, które z puszystych kuleczek wyrastają na duże psy - nadal są jednak pełne uroku i majestatycznego piękna.
Specjalnie dla was wybrałyśmy 10 najładniejszych ras psów - sprawdźcie nasze typy i zagłosujcie w naszej sondzie!


Zobacz inne galerie:

 

Obejrzyj 10 najładniejszych ras psów!

Tagi: wnętrzapiespsypupile
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (124)
/tydzień temu
hmmm zabrakło najpiękniejszych owczarków niemieckich!
/3 tygodnie temu
Dla mnie piękne są pudelki zwłaszcza miniaturki białe lub jasnej maści,mądre szybko uczące się i bardzo wierne,odporne na choroby,długo żyjące,po prostu nie ma z nimi problemów.Jedyny problem to ścinanie ich włosów ale za to nie uczulają alergików.
/2 miesiące temu
Gdzie owczarek niemiecki ?! Owczarek niemiecki jest najslodszą rasą psa na świecie ! A nie jakieś badziwie typu York. Gowno a nie pies ! Pies ma być duży i jakoś wygladac. Nie wiem kto wybierał te rasy, ale się nie zna zdecydowanie ! Wilczur gorą !
POKAŻ KOMENTARZE (121)