POLECAMY

Hity z Instagrama: 11 pomysłów na małą łazienkę

Jak urządzić małą łazienkę? Specjalnie dla was podejrzałyśmy na Instagramie najciekawsze inspiracje!

Niełatwo jest urządzić małą łazienkę. Jej aranżacja wymaga większego wysiłku - prócz tego, że powinna być maksymalnie funkcjonalna, nie można przecież też zapominać o estetyce. Pamiętaj o sprytnej zabudowie. Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń np. nad spłuczką lub pod sufitem. Duże lustro optycznie powiększy małą łazienkę. Zdecyduj się też na ciekawe oświetlenie - zabawa światłem sprawi, że pomieszczenie będzie się wydawać większe.

Urządzenie małej łazienki - 6 sposób

Jak widać na zdjęciach, w małej łazience nie jesteś skazana na posiadanie prysznica. Oczywiście, to ogromna oszczędność miejsca, ale niewielką wannę również da się sprytnie ulokować. Jasne barwy wizualnie powiększą ciasną łazienkę. Hitowe inspiracje z Instagrama to pomysły na urządzenie tego pomieszczenia, tak aby było wygodne i estetyczne!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 miesięcy temu
Jakiś czas temu zakupiliśmy mieszkanie i nie mieliśmy kompletnie pomysłu jak do tego podejść. Dostaliśmy od znajomej z pracy namiary na sprawdzonych architektów wnętrz. Skorzystaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zostawiam namiary 500440403, https://kparchitektura.wordpress.com/.
/10 miesięcy temu
jestem świeżo po remoncie łazienki, urządzeniem ją w odcieniach biało-czarnych, zastosowałam tez stelaz podtynkowy i baterie oszczędzające wode marki roca
/11 miesięcy temu
Maree oglądałam taką umywalkę. Wygląda, jakby ktoś postawił na szafce miskę. Podobają mi się takie nowoczesne przedmioty. W małych łazienkach sprawdzają się takie podwójne rozwiązania. Wiem to z własnego doświadczenia, bo nie miałam u siebie miejsca na zwykły bidet. Założyłam sobie deskę myjącą uspa i nie musiałam martwić się o dodatkowe podłączenie wody. Oszczędziłam miejsce i zmieściła mi się jeszcze jedna szafka.
POKAŻ KOMENTARZE (2)