POLECAMY

Hity z Instagrama: 11 pomysłów na małą łazienkę

Jak urządzić małą łazienkę? Specjalnie dla was podejrzałyśmy na Instagramie najciekawsze inspiracje!

Weronika Kwaśniak / 6 miesięcy temu

Niełatwo jest urządzić małą łazienkę. Jej aranżacja wymaga większego wysiłku - prócz tego, że powinna być maksymalnie funkcjonalna, nie można przecież też zapominać o estetyce. Pamiętaj o sprytnej zabudowie. Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń np. nad spłuczką lub pod sufitem. Duże lustro optycznie powiększy małą łazienkę. Zdecyduj się też na ciekawe oświetlenie - zabawa światłem sprawi, że pomieszczenie będzie się wydawać większe.

Urządzenie małej łazienki - 6 sposób

Jak widać na zdjęciach, w małej łazience nie jesteś skazana na posiadanie prysznica. Oczywiście, to ogromna oszczędność miejsca, ale niewielką wannę również da się sprytnie ulokować. Jasne barwy wizualnie powiększą ciasną łazienkę. Hitowe inspiracje z Instagrama to pomysły na urządzenie tego pomieszczenia, tak aby było wygodne i estetyczne!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 miesiące temu
jestem świeżo po remoncie łazienki, urządzeniem ją w odcieniach biało-czarnych, zastosowałam tez stelaz podtynkowy i baterie oszczędzające wode marki roca
/4 miesiące temu
Maree oglądałam taką umywalkę. Wygląda, jakby ktoś postawił na szafce miskę. Podobają mi się takie nowoczesne przedmioty. W małych łazienkach sprawdzają się takie podwójne rozwiązania. Wiem to z własnego doświadczenia, bo nie miałam u siebie miejsca na zwykły bidet. Założyłam sobie deskę myjącą uspa i nie musiałam martwić się o dodatkowe podłączenie wody. Oszczędziłam miejsce i zmieściła mi się jeszcze jedna szafka.
/4 miesiące temu
Mam w planach remont łazienki, ale nie mam zielonego pojęcia, ile mniej więcej będzie mnie to kosztowało. Mam zamiar pojechać 21 kwietnia na centralne targi budowlane do Warszawy, żeby posprawdzać ceny materiałów, które pójdą na remont.
POKAŻ KOMENTARZE (1)