Hity z Instagrama: 11 pomysłów na małą łazienkę

Jak urządzić małą łazienkę? Specjalnie dla was podejrzałyśmy na Instagramie najciekawsze inspiracje!

Weronika Kwaśniak / miesiąc temu

Niełatwo jest urządzić małą łazienkę. Jej aranżacja wymaga większego wysiłku - prócz tego, że powinna być maksymalnie funkcjonalna, nie można przecież też zapominać o estetyce. Pamiętaj o sprytnej zabudowie. Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń np. nad spłuczką lub pod sufitem. Duże lustro optycznie powiększy małą łazienkę. Zdecyduj się też na ciekawe oświetlenie - zabawa światłem sprawi, że pomieszczenie będzie się wydawać większe.

Urządzenie małej łazienki - 6 sposób

Jak widać na zdjęciach, w małej łazience nie jesteś skazana na posiadanie prysznica. Oczywiście, to ogromna oszczędność miejsca, ale niewielką wannę również da się sprytnie ulokować. Jasne barwy wizualnie powiększą ciasną łazienkę. Hitowe inspiracje z Instagrama to pomysły na urządzenie tego pomieszczenia, tak aby było wygodne i estetyczne!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/miesiąc temu
Mała łazienka to wyzwanie, ale można ja fajnie zaaranżować. Wystarczy zmienić ceramikę, baterie czy brodzik. Ja zdecydowałam sie na umywalkę Urbi stawiana na blat. Dzięki temu zyskałam miejsce pod blatem na szafke i pralke. Zamiast wanny mam kabinę z ultra płaskim brodzikiem Terran. Lustra i oświetlenie uzupełniają całość. Optycznie łazienka jest większa.