Polki.pl

Dj Wasz Didżej Dj na wesele Dj Bydgoszcz Dj wodzirej

Dj Wasz Didżej Dj na wesele Dj Bydgoszcz Dj wodzirej
Oceny (2)
5,00
Opis działalności
Dj Wasz Didżej Dj na wesele Dj Bydgoszcz Dj wodzirej

Dj -Wasz Didżej- Dj wesele Bydgoszcz Dj Toruń Dj impreza okolicznościowa 

Witam Państwa i zapraszam na moją stronę:

http://www.dj-wodzirej-wesele.pl

email: dj.wesele@yahoo.pl

gadu gadu: 8429299

 

Moim priorytetem jako Dj Wodzirej i osobistą wizytówką jest, by każde wesele czy też inna impreza okolicznościowa, została przeprowadzona zawsze na najwyższym poziomie.

Takie specjalne uroczystości, nie zdarzają się przecież często, zazwyczaj trochę kosztują,  a przebieg ich z oczywistych względów jest dla Was wyjątkowo ważny.

Jako doświadczony Dj Wodzirej, konferansjer w jednej osobie, chciałbym Was uspokoić  i zagwarantować; totalne, beztroskie, zwariowane szaleństwo, wszystkich uczestników zabaw do białego rana... :)

Moim głównym zadaniem jest profesjonalne przeprowadzenie i przygotowanie techniczne (nagłośnienie, oświetlenie,) każdej imprezy, łącznie z wodzirejstwem, organizacją zabaw, konkursów, imprez tematycznych, zabaw dla dzieci, a  przede wszystkim przekazanie gościom maksymalnej dawki energii.

W praktyce nigdy nie jest tak, że można zagrać wszytko i będzie super, że ułoży się playlistę, puści się muzykę i goście będą się bawić. W rzeczywistości to trudne zadanie, by znaleźć kompromis przy często bardzo zróżnicowanej grupie wiekowej i różnych gustach muzycznych, jednak „Wasz Didżej” w końcowym efekcie zawsze pozostawia wszystkich uczestników zabawy z szerokim uśmiechem, zrelaksowanych i mających ochotę na więcej…

Kwestia ceny zawsze pozostaje do uzgodnienia w zależności od terminu i czasu trwania imprezy oraz ewentualnych poprawin.

Zapraszam na spotkanie - Dj Paweł [Wasz Didżej]-

 

2 cze 2011
MONIKA_126
Ocena   / rewelacyjne
NASZE WESELE BYŁO SUPER, POLECAMY TEGO DJ-A, A MUZYKA BEZ DWÓCH ZDAŃ IDEALNIE DOPASOWANA
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Dj Wasz Didżej Dj na wesele Dj Bydgoszcz Dj wodzirej
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Dj Wasz...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM